2024.gada 29. maijs

Maksis, Raivis, Raivo

Dzenoties pakaļ iereibušam autovadītājam, Aknīstes pagastā avarē policijas un bēgļa auto (FOTO, VIDEO)

Radio1.lv aculiecinieki informēja, ka svētdien Aknīstes pusē avārijā cietis policijas auto. Aculiecinieks zināja teikt, ka, iespējams, negadījums noticis policistiem dzenoties pakaļ iereibušam autovadītājam. Aculiecinieks atsūtīja arī foto un viedeo.

Radio1.lv sazinājās ar Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecāko speciālisti Zemgales reģiona pārvaldes jautājumos Rūtu Strautnieci un lūdzām informēt par notikušo satiksmes negadījumu.

Rūta Strautniece informēja, ka 10. septembrī neilgi pirms pulksten 14.00 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Jēkabpils novadā, Aknīstes pagastā kāds “Volvo” markas automašīnas vadītājs, iespējams, pārvietojas, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Valsts policijas amatpersonas pamanīja minēto automašīnu un “Volvo” vadītājam lika to apturēt, bet šoferis nepakļāvās prasībām un uzsāka bēgšanu. Policisti ar transportlīdzekli “Volkswagen” uzsāka pakaļdzīšanos norādītajam “Volvo” markas spēkratam. 

Pakaļdzīšanās laikā braucot pa Arālītes ceļu, kas atrodas Aknīstes pagastā, grants ceļa seguma radīto putekļu dēļ tika apgrūtināta ceļa redzamība un ceļa līkumā gan “Volvo” spēkrats, gan Valsts policijas transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas. 

Ceļu satiksmes negadījumā fiziski cieta “Volvo” pasažieris, kurš tika nogādāts medicīnas iestādē, savukārt spēkrata vadītājs pameta notikuma vietu. Valsts policijas amatpersonas negadījumā nav cietušas. 

Par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process un Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Aculiecinieka foto un video


 

Atstājiet komentāru