2024.gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs, Arturs

Sadarbība

Portāls Radio1.lv ir atvērts sadarbībai ar līdzīga virziena un darbības interneta vietnēm, piemēram, Nevalstisko organizāciju, biedrību, klubu, blogeru, pašvaldību un iestāžu portāliem un mājas lapām darbības virziens ir līdzīgs – informēt vai paust viedokli reģiona, novada vai pilsētas iedzīvotājiem par dažādām aktualitātēm.

Tāpēc vēlamies piedāvāt sadarbību un labprāt vienotos ar jums par šādu modeli: bartera veidā mēs savā portālā popularizējam jūsu izdevumu / portālu - informējam savus lasītājus par aktualitātēm u.t.t., un jūs, savukārt, popularizējat mūs vai mūsu sadarbības partnerus. Mēs būtu priecīgi, ja šādi varētu veidoties sadarbība, taču, ja Jums rodas ideja par citu sadarbības modeli, esam atvērti to apsvērt un izvērtēt. Portālā Radio1.lv sev interesējošu informāciju var iegūt gan novadu, gan pilsētu iedzīvotāji, kas vēlas uzzināt vairāk par vietējiem notikumiem, pašvaldības darbu, kā arī izklaides un kultūras pasākumiem, kas notiek pilsētā un laukos. Portālā radio1.lv pieejama informācija arī uzņēmējiem un lauksaimniekiem, kuri interesējas par veiksmīgu saimniekošanu, finanšu piesaistes programmām, jaunām tehnoloģijām un visu, kas nepieciešams, lai veidotu veiksmīgu biznesu pilsētā un laukos. Tāpat padomāts par vides aizsardzības jautājumiem, kas pilsētas un lauku teritorijā ir sevišķi būtiski.

Radio1.lv vienlaikus ir kā izglītojošs un izklaidējošs portāls, kā vietne, kur uzzināt par jaunākajiem risinājumiem un gūt iedvesmu darboties, apmainīties ar informāciju, kā arī uzzināt reģionu aktualitātes un notikumus. Drīzumā portāls būs skatāms jaunā veidolā, kas dos vēl lielākas iespējas ērti iegūt operatīvu informāciju par notikumiem pilsētā un novados.

 

Mēs esam atvērti dažādiem reklāmas projektiem un veiksmīgai sadarbībai!

 

 

Sandra Mikanovska,

Portāla www.radio1.lv

Redaktore

zinas@radio1.lv

T. 28-808-781