2024.gada 21. aprīlis

Anastasija

Jēkabpilī, iekļūstot daudzdzīvokļu mājas veļas žāvēšanas telpā, nozog velosipēdu

Jēkabpilī, iekļūstot daudzdzīvokļu mājas veļas žāvēšanas telpā, nozog velosipēdu

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 5 administratīvo pārkāpumu lēmumi par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa.  

Kā liecina sākotnējā informācija, 14. jūnijā Jēkabpilī, Jaunajā ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Transporter”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,14 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. 

Kā liecina sākotnējā informācija, no 13. līdz 14. jūnijam Jēkabpilī, iekļūstot daudzdzīvokļu mājas veļas žāvēšanas telpā, tika nozagts velosipēds „Ultra Nitro”. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par 98 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā  pieņemti 26 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Atstājiet komentāru