2024.gada 23. maijs

Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Par narkotisko vielu realizāciju Jēkabpilī aiztur divus jauniešus

Par narkotisko vielu realizāciju Jēkabpilī aiztur divus jauniešus

3. februārī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja darbinieki sadarbībā ar Jēkabpils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem, veicot operatīvos un procesuālos pasākumus, aizdomās par narkotisko vielu iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu realizācijas nolūkā aizturēja divus jauniešus. Kriminālprocesa ietvaros vienam no viņiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet otram – drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu, portāla Radio1.lv redakciju informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa.
 
Policijai turpinot aktīvu darbu nelegālo narkotisko un psihotropo vielu apkarošanas jomā, trešdien, 3. februārī, Jēkabpilī tika aizturēti divi jaunieši – 2000. un 2001. gadā dzimuši Gulbenes novada iedzīvotāji, kuri pie sevis glabāja 14 MDMA tabletes. Jāpiebilst, ka abi jaunieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par noziedzīgiem nodarījumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelegālo apriti. 

Kriminālprocesa ietvaros 5. februārī vienam no viņiem tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet otram – drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. 

Par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotisko vielu realizāciju draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 253.1 panta trešās daļas par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem. 

Foto: Ilustratīvs attēls

Atstājiet komentāru