2024.gada 14. aprīlis

Gudrīte, Strauja

Jēkabpilī, Vienības ielā divas dienas pēc kārtas notiek satiksmes negadījumi

Jēkabpilī, Vienības ielā divas dienas pēc kārtas notiek satiksmes negadījumi

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām, portāla Radio1.lv redakciju informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

23. septembrī Jēkabpilī, Vienības ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Transporter” un neizvēlējās drošu braukšanas distanci, kā rezultātā notika sadursme ar priekšā braucošo automašīnu „Audi A6”, kas pēc sadursmes tika uzstumta priekšā stāvošai automašīnai „Toyota Hilux”. Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Policija par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process. 

22. septembrī Jēkabpilī, Vienības ielā, vīrietis, vadot automašīnu „Volvo S80”, izraisīja sadursmi ar automašīnu „Opel Mokka”. Negadījumā bojāti abi transportlīdzekļi. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process. 

Attēlā: Satiksmes negadījums Jēkabpilī, Vienības ielā 23.septembra vakarā
Aculiecinieka foto

Atstājiet komentāru