2020.gada 2. decembris

Meta, Sniedze

Vārtu automātika – mūsdienīga ērtība ikvienam īpašumam

Vārtu automātika – mūsdienīga ērtība ikvienam īpašumam

Komforts un ērtības vienmēr bijuši tie dzinuļi, kas mudina cilvēkus meklēt arvien jaunus risinājumus sev apkārt esošās vides iekārtošanā un aprīkošanā. Viena no šādām vidēm ir savs mājoklis un tā apkārtne. Loģiski, ka vēlamies, lai tā ir ne tikai estētiska, bet arī funkcionāla un ērta. Vārtu automātika ir viena no ērtībām, ar ko iespējams aprīkot savu īpašumu. Ar vārtu automātiku var papildināt ne tikai teritorijas vārtus, bet arī garāžas vārtus vai saimniecības ēku industriālā tipa vārtus. Vārtu automātika sākotnēji var šķist vien tāds sīkums, bet ikdienas komfortā tai ir būtiska nozīme.

Kvalitatīva vārtu automātika ir ilgtermiņa ieguldījums

Tirgū pieejami vārtu automātikas mehānismi no dažādiem ražotājiem un par atšķirīgām cenām. Tomēr šis ir tas komponents, kam ļoti būtiska ir tieši kvalitāte, jo automātiskajam mehānismam ir jāspēj strādāt uzticami, precīzi un ilgstoši. Tāpēc tālredzīgāka būs labas kvalitātes vārtu automātikas izvēle.

Vietējais vārtu ražotājs “Ripo-Baltic” saviem klientiem vārtus aprīko ar automātiku, kas pasūtīta no uzticamākajiem sadarbības partneriem Vācijā un Itālijā. Pārbaudīta kvalitāte ļauj klientiem nodrošināt nevainojamu gala rezultātu – izturīgus un uzticamus vārtus ar automātiku, kas strādā klusi un precīzi.

Vairāk par “Ripo-Baltic” piedāvātajiem vārtiem un vārtu automātiku varat uzzināt uzņēmuma mājaslapā: https://ripo-baltic.com/varti. Pieejama arī tiešsaistes saziņa ar konsultantu.

Individuāli risinājumi katram objektam

Klientam, kurš vēlas aprīkot īpašumu ar labiem automātiskajiem vārtiem, visērtāk ir sadarboties ar pieredzējušu uzņēmumu, kura darbinieki parūpēsies par visu nepieciešamo. Vārti un vārtu automātika gluži nav tas pirkums, ko var veikt standartizēti, jo ir jāzina savas vēlmes un dažādi objekta individuālie parametri.

Nereti klienti izvēlas ar automātiku aprīkot jau esošos vārtus, jo ir izjutuši vajadzību pēc komforta, ko sniedz automatizēta vārtu vadība. Ja esošie vārti jau ir nokalpojuši savu laiku, tad tālredzīgāk būs uzreiz tos nomainīt pret jauniem automātiskajiem vārtiem. Lai to paveiktu un iegūtu precīzi funkcionējošu un estētisku risinājumu, ir jāveic mērījumi objektā, jāsaskaņo īpašnieka vēlmes ar materiālu un tehniskajām iespējām.

Privātmājai un industriālam objektam piemērotākie vārtu un to mehānismu risinājumi var atšķirties, jo ir dažāda noslodze, arī vārtu izmēri, apdares prasības. Līdz ar to arī mainās vārtu un automātikas izmaksas.

Būtiskākie ieguvumi, ko sniedz vārtu automātika

- Vārtu automātika gan privātmājā, gan industriālos objektos sniegs vairākus būtiskus ieguvumus, pie kuriem ātri vien pierod un vairs nevar iedomāties ikdienu bez tiem.

- Vairs nebūs nepieciešams manuāli atvērt un aizvērt vārtus.

- Braucot ar auto, nav vajadzības izkāpt no tā, lai atvērtu vārtus.

- Vārtus var kontrolēt ar izvēlēto vadības mehānismu attālināti.

- Industriālos objektos uzlabojas transporta plūsmas organizācija.

- Vārtu automātika ir būtisks drošības palielinājums, jo vārtus var kontrolēt tikai piederošās personas, kam ir pieeja kontroles mehānismam.

- Tiek palielināta fiziskā un īpašuma drošība.

- Nakts laikā un sliktos laika apstākļos ir gan komfortablāk, gan drošāk, jo nav jāizkāpj no auto.