2024.gada 14. jūnijs

Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Jēkabpilī pirmdien nozagti divi velosipēdi

Jēkabpilī pirmdien nozagti divi velosipēdi

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 8 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 10 administratīvo pārkāpumu lēmumi, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

Kā liecina sākotnējā informācija, 5. jūlijā Jēkabpilī no kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas tika nozagts melns „MTB PRO” velosipēds, kas bija saslēgts ar 2 slēdzenēm. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

 Kā liecina sākotnējā informācija, 5. jūlijā Jēkabpilī no kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas tika nozagts melns „Mirage 90” velosipēds, kas bija saslēgts ar slēdzeni. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par 109 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā  pieņemti 60 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 40 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un 3 velosipēda zādzības.

Foto: Ilustratīvs attēls

Atstājiet komentāru