2024.gada 23. maijs

Leokādija, Leontīne, Ligija, Lonija

Jēkabpils policijai otrdien 18 reizes ziņots par likumpārkāpumiem

Jēkabpils policijai otrdien 18 reizes ziņots par likumpārkāpumiem

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 18 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, portāla Radio1.lv redakciju informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 5 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām. 

15. februārī Viesītē, Smilšu ielā, likumsargi konstatēja, ka pēc ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanas automašīnas „Peugeot 307” vadītājs lietoja alkoholiskos dzērienus. Pārbaudes laikā viņa izelpā tika konstatētas 1,67 promiles. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process. 

16. februārī Krustpils novada Variešu pagastā no kādas saimniecības angāra tika nozagti dažādi firmas „Dewalt” instrumenti un 125 litri dīzeļdegvielas. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. 

16. februārī Salas novada Sēlpils pagastā no kādas mājas pagalma tika nozagta kanna ar 37 litriem degvielas. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Atstājiet komentāru