2021.gada 16. janvāris

Lida, Lidija

Kā nekļūdīties un izvēlēties pareizo apģērbu internetā?

Kā nekļūdīties un izvēlēties pareizo apģērbu internetā?

Pandēmijas laiks ļoti būtiski ir mainījis katra cilvēka ikdienu. Iespējams, ka lielākā daļa cilvēku ir pat mainījuši savus paradumus, jo gluži vienkārši ierastos darbus vairs nav iespējams paveikt, kā agrāk. Viena no sfērām, kas ir ietekmēta, ir apģērbu tirdzniecība. Ja iepriekš cilvēki bija pieraduši doties klātienē uz veikaliem, lai izvēlētos sev nepieciešamos apģērbus, tad tagad tie ir jāiegādājas internetā.

Protams, ir diezgan liela daļa cilvēku, kuri jau ir pieraduši pie apģērbu iegādes tiešsaistē, tomēr ir cilvēki, kuriem šāda pieredze ir sveša. Iespējams, pat nākas apgūt jaunas iemaņas, lai nepieciešamo apģērbu iegūtu savā īpašumā. Raksta turpinājumā atradīsiet padomus, kas ļaus vieglāk iepirkties internetā un nenošaut greizi ar vajadzīgo izmēru.

Izvēlieties zināmus interneta veikalus

Mūsdienās ir ļoti daudz interneta veikalu, kas piedāvā iegādāties apģērbu. Tomēr diezgan liela daļa no tiem ir viltus veikali, kas nozog no cilvēkiem naudu un preci tā arī neatsūta.
Lai izslēgtu iespēju, ka arī Jūs uzķersieties uz viltvāržiem, ieteicams rūpīgi izpētīt konkrēto interneta veikalu, kā arī noskaidrot, vai ir pieejamas atsauksmes no citiem pircējiem. Protams, vislabāk ir iepirkties sev zināmos interneta veikalos.

Ja iepērkaties internetā pirmo reizi, tad izvēlieties sākumā Latvijā bāzētus interneta veikalus. Tāpat, ja parasti apģērbu esat gājis pirkt uz lielveikaliem, tad daudzi veikali, kas atrodas šajos lielveikalos, piedāvā iepirkties arī internetā.
Ja pirksiet internetā viena un tā paša zīmola apģērbu, ko pirkāt klātienē, Tad nevajadzētu būt problēmām ar īstā izmēra atrašanu.

Noskaidrojiet savu izmēru

Iepērkoties internetā, pastāv diezgan liela iespēja, ka apģērbs nederēs – būs par lielu vai mazu, vai arī vienkārši neizskatīsies labi uz Jūsu auguma. Tāpēc ir svarīgi pirms apģērba pasūtīšanas, noskaidrot precīzu savu izmēru.
Lielākajā daļā interneta veikalu ir pieejamas izmēru tabulas, pēc kurām ir vienkārši uzzināt savu izmēru. Protams, der zināt, ka lielākajā daļā interneta veikalu, darbojas preču atgriešanas likums, kas paredz, ka ikviens pircējs noteiktā laikā atbilstoši preču atgriešanas noteikumiem, tās var atgriez atpakaļ. Tomēr jārēķinās, ka tas var prasīt laiku.

Vēl pāris interneta veikali piedāvā papildus konsultācijas, kad interneta veikalu darbinieki palīdz klientam izvēlēties pareizo apģērba izmēru. Jums atliks vien noņemt sev apkārtmērus, lai interneta veikala darbiniekam būtu skaidrs, kāds izmērs nepieciešams. Noteikti izmantojiet šādu iespēju, ja māc šaubas, vai paša spēkiem varēsiet izvēlēties pareizo apģērbu.

Situācijā, kad Jūs pats nezināt savus mērus, var droši doties pie kāda šuvēja, kas ļoti precīzi paņems Jūsu mērus, līdz ar to būs daudz vieglāk piemeklēt vajadzīgo apģērbu interneta veikalos. Tāpat šuvējs varēs saglabāt Jūsu mērus, un vajadzības gadījumā vēlāk uzšūt Jums nepieciešamo apģērbu, ja vien Jums būs tāda vēlme.

Vēl viens pluss, ņemot mērus pie šuvēja, tie noteikti būs precīzi. Ir cilvēki, kuri paši sevi mērot, mēdz ievilkt vēderu, pastiepties, tikai, lai apkārtmēri būtu pēc iespējas mazāki. Taču šādā veidā var nonākt tikai pie situācijas, kad nopirktais apģērbs nederēs un būs vien jāmaina pret citu izmēru.

Izpētiet atsauksmes

Ir ļoti labi, ja interneta veikalam ir atsauksmju sadaļa, kurā ikviens pircējs var uzrakstīt savu iepirkšanās pieredzi, kā arī dalīties ar ieteikumiem, kas būtu ļoti noderīgi citiem pircējiem. Vislabākajā gadījumā, ja šajā atsauksmju sadaļā iespējams pievienot arī fotogrāfijas.

Ar fotogrāfiju palīdzību būs vieglāk saprast, kāds būs konkrētais apģērba gabals. Nereti ir tā, ka interneta veikals izmanto dažādus filtrus fotogrāfiju apstrādes procesā, lai tikai apģērbs izskatītos pievilcīgāks un pircējs uzreiz to iegādātos. Tāpēc var noverot situācijas, kad pircējs saņem preci, kas neizskatās kā bildē, piemēram, apģērba krāsas nav tik košas, kā parādīts interneta veikalā. Tāpēc vislabākais variants ir iepirkties sev zināmos interneta veikalos, jo Jūs jau zināsiet šo veikalu apģērbus un to kvalitāti.

Izveidojiet sarakstu

Iepērkoties internetā bieži vien var iztērēt vairāk naudas, kā sākotnēji plānots. Tāpēc vislabāk sastādīt sarakstu ar tiem apģērba gabaliem, kas ir nepieciešami. Piemēram, ja nepieciešami svārki, bikses vai apavi, tad meklējiet tikai šīs lietas. Tāpat, ja nepieciešama jauna kleita, tad apmeklējiet tikai interneta veikala sadaļu sieviešu kleitas. Neizdabājiet mirkļa iegribām un iegādājieties tikai to, kas patiešām vajadzīgs.