2020.gada 7. aprīlis

Helmuts, Zina, Zinaīda

5 lietas, kas raksturīgas sporta bāram, kuru vērts apmeklēt

5 lietas, kas raksturīgas sporta bāram, kuru vērts apmeklēt

Iedomājies – ir vakars, rītdien brīvdiena, un Tu ar draugiem domā, kur lai aiziet? Iespējas ir, taču viss jau šķiet zināms un redzēts. Mēs Tev varam palīdzēt. Visticamāk, par šo variantu Tu pat neaizdomājies, tādēļ šis raksts noteikti būs interesanta lasāmviela ikvienam, kas iepriekš nav apmeklējuši sporta bāru.

Kas ir sporta bārs?

Tā ir vieta, kur pulcējas ne tikai sporta entuziasti, bet arī cilvēki, kuriem patīk uzturēties lieliskā gaisotnē, iepazīties ar citiem atnākušajiem, dalīties savās domās par sportu un citām tēmām. Šeit parasti ir vairāki ekrāni, uz kuriem tiek translētas dažādas sporta spēles un sacensības, kā arī pārraides, lai apmeklētāji varētu uzzināt, kas aktuāls noticis sportā. Taču tas nav viss. Piedāvājam piecas svarīgākās lietas, kas raksturīgas sporta bāram, uz kuru arī Tev ir vērts aiziet.

1. Laba atrašanās vieta.

Sporta bāri parasti atrodas lielākajās pilsētās, kurās mitinās arī lielāks skaits sporta fanu un potenciālo apmeklētāju. Taču tas, protams, nav viss. Labam bāram vajadzētu atrasties pēc iespējas tuvāk pilsētas centram, kā arī vietā, kur var viegli nokļūt gan ar kājām, gan automašīnu. Piemēram, Optibet sporta bārs ir padomājis par to, lai daudziem sporta faniem būtu iespēja, kur pulcēties. Rīgā ir četri sporta bāri, no kuriem viens atrodas Arēnā Rīga un tiek atvērts sporta notikumu laikā. Pārējie Optibet sporta bāri atrodas Jelgavā un Jūrmalā. Seko līdzi informācijai Optibet mājaslapā un sociālajos medijos, lai uzzinātu par jaunumiem katrā no bāriem, kā arī īpašajām akcijām.

2. Vairāki augstas kvalitātes TV ekrāni.

Kas gan būtu sporta bārs, ja tajā nevarētu skatīties sporta spēles, sacensības un citas pārraides? Svarīgi, lai bārā ekrānu skaits būtu pietiekams, pretējā gadījumā tālāk sēdošie nevarēs baudīt spēli. Tāpat, protams, ne mazāk svarīgs ir arī ekrāna izmērs un kvalitāte. Jo lielāka telpa, jo lielākam jābūt ekrānam, turklāt tam vajadzētu būt aprīkotam ar labu skaņas sistēmu, lai dažādas pārraides netraucētu viena otrai.

3. Citas aktivitātes.

Tā kā sporta bārus apmeklē arī tie, kuri nav sporta fani, labam bāram ir jāpadomā par arī šo personu izklaidēšanu, tādēļ, piemēram, Optibet, Rīgā, Lubānas ielā 113a, Tev ir dota iespēja uzspēlēt biljardu. Lieliska ideja jautram vakaram, vai ne?

4. Garšīgi ēdieni un dzērieni.

Lai arī vairums sporta bāru ir pazīstami ar to, ka piedāvā lielākoties tikai uzkodas, taču Optibet sporta bāri parūpējušies par to, lai Tu varētu šeit iegriezties arī dienas vidū vai jebkurā citā laikā un nobaudīt gardu maltīti – dažādus salātus, uzkodas, pamatēdienus, zupas un desertus. Un, protams, šeit arī vari baudīt aukstos un siltos dzērienus.

5. Pievilcīgs iekārtojums.

Tāpat kā jebkurā citā kafejnīcā, klubā un citur, arī bārā ir svarīgi iekārtot telpas tā, lai apmeklētājiem būtu ērti, kā arī dizains būtu pievilcīgs. Optibet sporta bāri iekārtoti moderni, taču vienlaikus kompakti un ērti, ar nodalītiem galdiņiem. Protams, tie, kuri vēlas, var sēdēt arī pie bāra letes.

Atstājiet komentāru