2021.gada 19. janvāris

Alnis, Andulis

3 situācijas, kurās noderēs ātrais kredīts

3 situācijas, kurās noderēs ātrais kredīts

Lai arī plaši apspriests medijos, redzēts un dzirdēts neskaitāmās reklāmās, ātrais kredīts joprojām rada daudz jautājumu ikvienam, kurš plāno aizņemties. Vai šāds aizdevums ir drošs un nenāksies krietni pārmaksāt, kam tiek izsniegts un kādiem mērķiem tas ir izmantojams? Turpinājumā sniegsim ieskatu trīs ikdienišķās situācijās, kurās ātrais kredīts Tev var būt noderīgs.

Steidzams risinājums, kad nepieciešami papildu finanšu līdzekļi

1. situācija: Savus ikmēneša tēriņus esi rūpīgi saplānojis uz priekšu, un brīvu naudas līdzekļu vai uzkrājumu Tev pašlaik nav. Pēkšņi uzrodas neparedzēti un steidzami veicami maksājumi par automašīnas vai sadzīves tehnikas remontu vai kādi medicīniskie izdevumi.

Nebanku kredītdevēju aizdevums jeb ātrais kredīts ir populārs un plaši izmantots risinājums īstermiņa naudas problēmām. Tas domāts brīžiem, kad finanšu grūtības piemeklējušas negaidīti un maksājums nav atliekams.

Virkne priekšrocību Tavām ērtībām

2. situācija: Avansa maksājums vai alga Tavā kontā gaidāma tikai pēc dažām dienām, taču pietrūkst mazliet naudas ikdienas tēriņiem.

Salīdzinot ar tradicionālo banku aizdevumu, ātrais kredīts sniedz šādas priekšrocības:

  • vienkārši piesakāms internetā vai ar SMS palīdzību;

  • reģistrācija neaizņem daudz laika un naudu var ātri saņemt savā kontā;

  • tiek piešķirts bez ķīlas vai galvojuma;

  • pieejams pirmais kredīts bez procentu maksājumiem;

  • saņemams arī brīvdienās.

Ātrais aizdevums– kā aizņemties droši un pārdomāti?

3. situācija: Nesen esi veicis lielāku pirkumu, kam izmantoji būtisku daļu no regulārajiem ienākumiem. Mēneša beigās Tev pietrūkst līdzekļu, taču palīdzību radiem vai draugiem lūgt nevēlies.

Ātrais kredīts palīdzēs atrisināt arī sarežģītas situācijas operatīvi un vienkārši. Tomēr būtiski atcerēties, ka nebanku aizdevums nav piemērots risinājums ieilgušu naudas problēmu risināšanai, tostarp, parādu segšanai vai cita ātrā kredīta atmaksai.

Lai aizdevums patiesi palīdzētu naudas grūtībās un tā atmaksa nesagādātu papildu problēmas, noderīgi būs šādi ieteikumi:

  • godīgi novērtē personīgos ienākumus - pirms aizņemšanās rūpīgi pārdomā, vai kredīta summu noteiktajā termiņā varēsi atdot.

  • aizņemies tikai nepieciešamo summu - izvēlies vien tādu aizdevuma apmēru, kāds konkrētajā brīdī nepieciešams;

  • uzmanīgi iepazīstieties ar noteikumiem – izpēti līguma nosacījumus un procentu likmes;

  • nepārmaksā un izvēlies izdevīgāko – pievērs uzmanību akcijas un atlaižu piedāvājumiem, īpaši svētku laikā.

Ja vēlies aizņemties droši, svarīgi izraudzīties uzticamu aizdevēju. Lai uzzinātu vairāk par ātro kredītu iespējām un nosacījumiem, ieskaties mājaslapā kredits365.lv. Risini pēkšņās naudas grūtības pārdomāti kopā ar “Kredīts 365”!

Atstājiet komentāru