2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Cepumu rullīši ar ievārījuma pildījumu

Cepumu rullīši ar ievārījuma pildījumu

Bērnības kārums – cepumu rullīši ar saldu ievārījumu pildījumā. Vienu pagaršojot, roka pati no sevis tā vien stiepsies pēc nākamā cepumiņa. Recepti piedāvā tasty.lv.

Sastāvdaļas: 3.5-4 glāzes milti, 200 g mīksts sviests, 1 glāze kefīrs, 4 ĒK cukurs, ½ TK cepamais pulveris, šķipsna sāls, ievārījums pildījumam un pūdercukurs pārkaisīšanai.

Pagatavošana: Mīkstu sviestu sakuļ ar cukuru. Tad pievieno un iemaisa kefīru. Miltiem pievieno sāli un cepamo pulveri. Visu samaisa, miltus pievieno sakultajam sviestam un mīca ar rokām – no sākuma bļodā, tad uz galda. Ja nepieciešams, pievieno vēl miltus, lai mīkla būtu rullējama. Mīklu sadala četrās daļās, katru daļu saveļ bumbā. Katru bumbu izrullē apļa formā, tad ar asu nazi sadala astoņās vienāda izmēra trīsstūrveida formas šķēlēs. Uz šķēles platākās malas uzliek karotīti ievārījuma un ietin, rullējot mīklu uz šķēles šaurāko galu. Pildījumam var izmantot arī šokolādes krēmu vai vārītu iebiezināto pienu. Cepešpannā ieklāj cepamo papīru, uz tā atstatus vienu no otra sarindo rullīšus. Cep līdz 180 grādiem iepriekš sakarsētā krāsnī apmēram 20-25 minūtes. Kad rullīši gatavi, tos pārkaisa ar pūdercukuru.

Atstājiet komentāru