2020.gada 27. septembris

Ēdolfs, Ilgonis

Sporta klubs "Jēkabpils Lūši" noslēdz sadarbības memorandu ar Biznesa augstskolu "Turība"

Sporta klubs "Jēkabpils Lūši" noslēdz sadarbības memorandu ar Biznesa augstskolu "Turība"

Lai veicinātu jauniešu interesi par izglītību, uzņēmējdarbību un īstenotu kopīgus projektus jauniešu izglītības veicināšanā, sporta klubs "Jēkabpils Lūši" 19.augustā parakstīja sadarbības memorandu ar Biznesa augstskolu Turība.

Parakstot memorandu, Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis uzsvēra: "Jaunieši, kuri ir pierādījuši sevi smagos treniņos un spēles laukumā, ir neatlaidīgi, mērķtiecīgi un uzņēmīgi - tieši tās ir īpašības, kādas piemīt arī veiksmīgiem uzņēmējiem. Uzsākot sadarbību ar sporta klubu "Jēkabpils Lūši", mēs paveram plašākas durvis uz izglītības iegūšanu. Esmu pārliecināts, ka sadarbība veicinās jauniešu interesi par uzņēmējdarbību, kas nākotnē rezultēsies ar uzņēmējdarbības attīstību ne tikai Jēkabpilī, bet Latvijā kopumā."

Sporta kluba "Jēkabpils Lūši" valdes priekšsēdētājs Māris Trušelis uzsver: "Sports un bizness iet roku rokā, bet izglītots sportists ir zelta vērtē. Šī sadarbība ar Biznesa augstskolu Turība mums paver iespēju sasniegt vēl nebijušas virsotnes, jo mums vajag gudrus sportistus. Biznesa augstskolas Turība izglītības programmas ir kā radītas, lai tās varētu apvienot ar augsta līmeņa jauniešu sportu".

Memoranda ietvaros sporta klubs "Jēkabpils Lūši" apņemas sadarbībā ar augstskolu īstenot dažādas aktivitātes, kas vērstas uz izglītības un uzņēmējdarbības attīstību. Savukārt, Biznesa augstskola Turība apņēmusies aktīvi sadarboties ar sporta klubu, piedāvājot tā dalībniekiem draudzīgus nosacījumus studiju iespējām. Tāpat augstskola apņemas informēt sporta klubu par aktualitātēm un rosināt gan studentus, gan mācībspēkus uz aktīvu sadarbību.

Papildu informācija:

Marta Kive

Sabiedrisko attiecību vadītāja, Biznesa augstskola Turība

Atstājiet komentāru