2024.gada 21. aprīlis

Anastasija

Jaunietiem par ievērojamu ātruma pārsniegšanu autoceļā Jēkabpils-Nereta, policija piemēro 240 eiro sodu

Jaunietiem par ievērojamu ātruma pārsniegšanu autoceļā Jēkabpils-Nereta, policija piemēro 240 eiro sodu

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 22 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti 7 administratīvie pārkāpumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa.
 
Kā liecina sākotnējā informācija, 29. jūnijā Jēkabpils novadā uz autoceļa Jēkabpils – Nereta jaunietis vadīja automašīnu „Volkswagen Golf” ar ātrumu 147 km/h vietā, kur maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 240 eiro un aizliegums izmantot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz trīs mēnešiem.  

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par 111 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti 32 administratīvie pārkāpumi, tai skaitā 14 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Komentāri (0-1/1)

  • Janka
    30.06.2022 13:55
    Ļoti labi,menti malači ,tādus idiotus jāliek aiz restēm

Atstājiet komentāru