2024.gada 20. jūlijs

Ramona, Ritma

Mājsēdes laikā Jēkabpilī policija aiztur velosipēda zagli

Mājsēdes laikā Jēkabpilī policija aiztur velosipēda zagli

Ceturtdien, 28. oktobrī, Jēkabpilī par mājsēdes pārvietošanās ierobežojumu pārkāpšanu aizturēts vīrietis, kurš pārvietojies ar iepriekšējā diennaktī pie tirdzniecības vietas nozagtu velosipēdu, portālu Radio1.lv informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.

Par zādzības faktu tiek veikta pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesa ietvaros. Par mājsēdes noteikumu pārkāpšanu uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 50 naudas soda vienību apmērā.

28. oktobrī, pildot dienesta pienākumus Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa apkalpojamajā teritorijā, ap plkst.23.00 Jēkabpilī policijas amatpersonas uz Brīvības ielas apturēja vīrieti, dzim.1980.g., kurš valstī noteiktās ārkārtas situācijas laikā pārvietojās ar velosipēdu. Veicot pārbaudi, konstatēts, ka apturētais vīrietis nav aizpildījis pašapliecinājumu, kā arī atrašanās ārpus dzīvesvietas nav saistīta ar Ministru kabineta rīkojumā Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” minētajiem izņēmumiem. Policijas amatpersonas pievērsa uzmanību velosipēdam, kurš pēc pazīmēm atbilda iepriekšējā dienā pie kāda tirdzniecības centra Jēkabpilī nozagtajam velosipēdam. Policijas darbinieku aizdomas apstiprinājās (pārbaudot arī video ierakstus pie tirdzniecības vietas), un vīrietis tika aizturēts par velosipēda zādzību. 

Savukārt par mājsēdes neievērošanu vīrietim piemērots naudas sods 50 naudas soda vienību apmērā, kas atbilst 250 eiro.

Komentāri (0-1/1)

  • Esssss
    30.10.2021 07:20
    Vismaz kaut kāds labums no komandantstundas

Atstājiet komentāru