2021.gada 21. oktobris

Severīns, Urzula

Preiļos pēc dzīvesbiedres slepkavības viņas līķi vīrietis iemet atkritumu konteinerā

Preiļos pēc dzīvesbiedres slepkavības viņas līķi vīrietis iemet atkritumu konteinerā

Augusta vidū Preiļos kāds vīrietis nogalinājis savu dzīvesbiedri, viņas līķi iemetot atkritumu konteinerā, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Olga Vasiļjeva.

Viņa atklāja, ka pirmdien, 16.augustā, Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Augšdaugavas novada Demenes pagastā, atkritumu šķirošanas vietā, tika atrasts nenoskaidrotas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Saistībā ar notikušo tika sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

Veicot apjomīgu operatīvo darbu, 18.augustā aizdomās par slepkavību izdarīšanu likumsargi aizturēja 1976.gadā dzimušo vīrieti, kurš iepriekš bija sodīts saistībā ar noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību.

Policija noskaidroja, ka 15.augustā Preiļos, kopīgas alkohola lietošanas laikā, starp dzīvesbiedriem - 1976.gadā dzimušo vīrieti un 1976.gadā dzimušu sievieti - izcēlās konflikts, kura laikā sievietei tika nodarīti miesas bojājumi, kā rezultātā iestājās sievietes nāve. Lai slēptu noziedzīga nodarījuma pēdas, sievietes līķis tika iemests atkritumu konteinerā.

Ar tiesas lēmumu aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Pašlaik policija turpina izmeklēšanu.

Par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, vai par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, ja to izdarījusi organizēta grupa, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Komentāri (0-2/2)

  • Tā ir
    25.08.2021 11:17
    Sievietes dzīvesveids noveda pie šāda iznākuma. Visu cieņu bērnu tēviem , kas audzina vieni bērnus.
  • Grausts
    25.08.2021 08:48
    Bet kādēļ neviens neraksta kā sieviete bija sagriezta smalkākos gabalos( ar cirvja palīdzību)!!

Atstājiet komentāru