2020.gada 27. oktobris

Irita, Ita, Lilita

Sporta bārs – atslodzei, izklaidei un garšīgam baudījumam

Sporta bārs – atslodzei, izklaidei un garšīgam baudījumam

Mūsdienās izklaides iespēju nudien netrūkst, taču atrast tieši to, kas atbilst Tavai gaumei un interesēm, nav nemaz tik viegli. Kāds dod priekšroku teātrim, cits – koncertiem, vēl kāds – sporta pārraižu vērošanai. Ja arī Tu esi sporta entuziasts, lieliska atpūtas vieta, kuru apmeklēt, būs Optibet sporta bārs.
Kas pieejams Optibet sporta bārā?

Sportiska gaisotne

Jau, ienākot sporta bārā, uzreiz ievērosi, ka tā iekārtojums veidots sportiskā dizainā, izvēloties izteiksmīgas krāsas, dekorācijas un mēbeles. Tāpat, protams, padomāts arī par to, lai ikviens apmeklētājs justos ērti un patīkami. Neatkarīgi, vai ieradīsies šeit vienatnē vai ar draugiem, šeit būs pieejamas sēdvietas gan mazākām, gan lielākām kompānijām. Tiesa, ja plāno doties atpūsties kuplākā draugu lokā, iesakām iepriekš rezervēt galdiņu, lai nebūtu jāraizējas par to, vai būs, kur sēdēt. Īpaši svarīgi to darīt nozīmīgu sporta notikumu laikā, jo tad Optibet sporta bārs ir viena no iecienītākajām sporta fanu pulcēšanās vietām.

Lielisks apkalpojošais personāls

Piekritīsi, ka tas, cik patīkama un profesionāla ir personāla attieksme, ietekmē apmeklētāju vēlmi atkal atgriezties kafejnīcā, restorānā vai bārā. Optibet sporta bārs ir vieta, kur strādā draudzīgi, zinoši un atsaucīgi cilvēki, kas vienmēr liks Tev justies šeit gaidītam.

Saprātīgas cenas

Protams, arī cena ir viens no ietekmējošiem faktoriem, kas nosaka, vai apmeklētāji izvēlēsies doties uz vienu vai citu izklaides vietu. Optibet sporta bārs nodrošina draudzīgas cenas gan ēdieniem, gan dzērieniem, lai izklaide šeit būtu patīkama, bez nepieciešamības pārtērēties.

Gardi ēdieni un dzērieni

Labu izklaidi grūti iedomāties bez ēdienu un dzērienu baudīšanas, tādēļ arī sporta bārs Optibet ir parūpējies par to, lai ikviens apmeklētājs varētu atrast ko savai gaumei atbilstošu, vai tie būtu salāti, zupa, gaļas ēdieni, zivju ēdieni vai deserti. Tāpat, protams, šeit var nobaudīt arī dažādus dzērienus – gan vieglākus, gan stiprākus.

Šobrīd Latvijā ir seši Optibet sporta bāri, un tie atrodas Rīgā, Jūrmalā un Jelgavā. Ienāc un izbaudi patīkamu atpūtu!