2022.gada 2. oktobris

Ilma, Skaidris

Nedēļas nogalē kļūs krietni vēsāks; nākamnedēļ – atvasara

Nedēļas nogalē kļūs krietni vēsāks; nākamnedēļ – atvasara

Nedēļas nogalē laiks Latvijā kļūs krietni vēsāks, bet nākamnedēļ laiks būs sauss un temperatūra paaugstināsies, liecina prognozes.

Ceturtdien un piektdien gaidāms īslaicīgs lietus un brāzmains ziemeļrietumu, ziemeļu vējš, kas piektdien Vidzemē un Latgalē brāzmās sasniegs 15–20 metrus sekundē, un šāds vējš var nodarīt nelielus postījumus, pārsvarā nolaužot atsevišķus kokus un to zarus.

Gaisa temperatūra ceturtdien un piektdien sasniegs 15..19 grādus, naktīs 7..12 grādi, piekrastē līdz 15 grādiem, bet ceturtdienas agrā rītā vietām Vidzemē un Latgalē līdz 5 grādiem.

Brīvdienās līs maz, bieži uzspīdēs saule, saglabāsies mērens ziemeļu, ziemeļrietumu vējš, taču temperatūra būs krietni zemāka – dienās - 9..14 grādi, Kurzemē līdz 16 grādiem, naktīs 3...8 grādi, piekrastē mazliet virs 10 grādiem, bet svētdienas agrā rītā vietām valsts austrumos līdz 0..2 grādiem.

Nākamnedēļ mūsu reģionā nostiprināsies plašs anticiklons, tādēļ laiks būs sauss, bieži saulains. Nedēļas sākums vēl būs pavēss, bet no nedēļas vidus temperatūra paaugstināsies un gaidāma atvasara.

Atstājiet komentāru