2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Nedēļas otra puse būs saulaināka, bet naktis - dzestrākas

Nedēļas otra puse būs saulaināka, bet naktis - dzestrākas

Nedēļas otrajā pusē laiks Latvijā būs sausāks un dienas saulainākas, bet naktis kļūs dzestrākas, liecina prognozes. Ceturtdien jau līs mazāk - tikai vietām un laiks būs saulaināks, turklāt arī mazliet siltāks - temperatūra valsts centrālajā daļā nedaudz pārsniegs +20 grādu atzīmi.

Nedēļas nogalē arī līs maz, piektdiena varētu paiet bez nokrišņiem pat visā Latvijā, taču, tā kā pie mums būs ieplūdusi ne tikai sausāka, bet arī vēsāka gaisa masa, naktīs kļūs jūtami vēsāks, temperatūrai noslīdot līdz +8..+13 grādiem, bet daudzviet Vidzemē un Latgalē piektdienas un sestdienas agrā rītā gaiss atdzisīs līdz pat +4..+7 grādiem. Dienās - +15..+20 grādi, svētdien vietām līdz +22 grādiem.

Nākamās nedēļas sākumā atkal biežāk gaidāms lietus un pērkona negaiss, temperatūra pēcpusdienās grozīsies ap +20 grādiem, bet nedēļas otrajā pusē ir cerības uz siltāku laiku.

Jūlija pirmajās desmit dienās vidējā temperatūra Latvijā bijusi mazliet zem +15 grādiem, kas ir aptuveni 3 grādus zem klimatiskās normas, padarot šo jūlija sākumu par vienu no aukstākajiem šajā gadsimtā.

Atstājiet komentāru