2020.gada 18. februāris

Kintija, Kora

Kādu laiku sinoptiķi prognozē Līgo svētkos?

Kādu laiku sinoptiķi prognozē Līgo svētkos?

Tuvākajās dienās karstums Latvijā atgriezīsies, bet Jāņu brīvdienās kļūs vēsāks, liecina prognozes. Jau no otrdienas laiks kļūs saulaināks, lietus nav gaidāms, gaisa temperatūra lēnām sāks paaugstināties, pēcpusdienā sasniedzot +23..+27 grādus, vietām piekrastē ap +20 grādiem, bet turpmākajās dienās gaiss sakarsīs līdz +24..+29 grādiem, piektdien un sestdien vietām Latgalē līdz +30 grādiem.

Trešdiena vēl, visticamāk, paies bez nokrišņiem visā Latvijā, bet nedēļas otrajā pusē atkal gaidāmi pērkona negaisi. Tā kā valdīs tveice, pastāv risks, ka daži negaisi var nest stipras vēja brāzmas un krusu.

Sestdien Latviju sāks šķērsot aukstā atmosfēras fronte, tādēļ Kurzemē kļūs vēsāks, pārējā valstī vēl saglabāsies karstums, taču pēcpusdienā un vakarā daudzviet gaidāmi negaisi, pēc kuriem tveice vairs neatgriezīsies.

Pašreizējās prognozes Līgo dienai un Jāņiem paredz, ka temperatūra būs zemāka - aptuveni +18..+23 grādu robežās, vietām neliels lietus iespējams, tomēr lielākajā valsts daļā svētki paies bez nokrišņiem.

Atstājiet komentāru