Lai optimizētu jūsu vietnes darbu, kā arī izveidotu mērķtiecīgu reklāmu, mēs izmantojam sīkdatnes ("sīkfailus"). Gadījumā, ja turpināsiet izmantot šo vietni, jūs automātiski piekrītat failu lietošanas noteikumiem.
Akceptēt un turpināt
Sākumlapa
Jēkabpils novadā
Līvānu novadā
Preiļu novadā
Sēlijā
Latvijā
Mums raksta
Intervijas
Jēkabpils Radio 1
Noskaties
Foto stāsts
Video
Sludinājumi
Reklāma Jēkabpilī
Reklāma portālā
Komercavīze Ceturtdiena
2026.gada 1. augusts
Albīna, Albīns
Sākumlapa
Jēkabpils novadā
Līvānu novadā
Preiļu novadā
Sēlijā
Latvijā
Mums raksta
Intervijas
Jēkabpils Radio 1
Kultūra un izglītība
Sabiedrības ziņas
Ekonomika
Pašvaldību ziņas
Kriminālziņas
Sports
Vides ziņas
NVO
Sabiedrības ziņas
Variešu un Medņu ciemā veiks ūdensapgādes sistēmas hlorēšanu
Radio1.lv
--
29 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Kūku pagastā dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks
Radio1.lv
--
29 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Nedēļas nogalē – svecīšu vakars Jēkabpils pilsētas kapos
Sandra Mikanovska
--
27 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Turpinās NATO mācības “Resolute Warrior”, aktīvākā fāze Jēkabpils novadā novembra sākumā
Radio1.lv
--
27 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Brīvdienās Jēkabpils novadā notiek plānveida militārās mācības
Radio1.lv
--
24 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Jēkabpils slimnīcā norisināsies jau 10. labdarības akcija “Dzīvo vesels”. Turpinās pieteikšanās akcijai
Radio1.lv
--
24 oktobris 2025
--
2 Komentāri
Lasīt vairāk...
No šīs nedēļas izmaiņas vairākos reģionālo autobusu reisos Latgalē un Zemgalē
Radio1.lv
--
21 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Jēkabpilī, aizdegoties pie plīts malkai, no ēkas evakuējas septiņi cilvēki
Radio1.lv
--
20 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Sestdien un svētdien Jēkabpils novadā notiks militārās mācības
Radio1.lv
--
17 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Remontdarbu dēļ vilciena pasažierus posmā Aizkraukle–Līvāni vedīs ar autobusu
Radio1.lv
--
15 oktobris 2025
--
0 Komentāri
Lasīt vairāk...
Jaunākās
Gunāra Meijera piemiņas kausā pirmo reizi tiksies četru Latvijas novadu izlases
Krustpils pagastā dzēsts degošs traktors, Jēkabpilī lapu un zaru kaudze
Lasītākās
Pēc ietriekšanās kokā Jēkabpils novadā gājis bojā autovadītājs
Mums raksta: Jēkabpilieši ziņo par nepatīkamu smaku, bīstamu koku, bedrainiem ceļiem, graustu problēmām (FOTO)
Kultūra un izglītība
1.augustā Viesīte svin pilsētas svētkus (PROGRAMMA)
Jēkabpils novadā norisinās alternatīvās mūzikas festivāls "Munky Pride"
Preiļu novadā
Raivim Bogotajam augsts sasniegums Eiropas U18 čempionātā
Reģionālo autobusu maršrutos Preiļi–Varakļāni un Preiļi–Rudzāti no augusta būs izmaiņas
Ekonomika
Jēkabpils novada dome atbalsta vēja elektrostaciju parka būvniecību Vīpes un Mežāres pagastu teritorijā
Lielo balvu nominācijā “Sieviete – arhitekte” saņem Laura Lāce
Noskaties
Latgale Open Armwrestling 2026 ( VIDEO )
VPDK Augšzeme 40 | “Visskaistākais gada laiks ir…”
Akcijas
Taekwon-do uzņem audzēkņus!
"Ūdens akadēmija" - sūkņi un caurules visplašākajā klāstā!
SOS
SOS! Sēlpilī Ķipu ciemā novērots klaiņojošs suns. Saimniek, atsaucies!
Policija meklē bezvēsts pazudušo Aināru Kuzminu, kurš devās makšķerēt un nav atgriezies
Video
Salvja Stradiņa piemiņas spēle 2025
Mums raksta: Karogu brauciens Jēkabpilī no putna lidojuma (VIDEO)
Foto stāsts
FOTOSTĀSTS: Svētdien Jēkabpilī pareizticīgie godināja Jakobštates ikonas atgriešanās 18. gadadienu
FOTOSTĀSTS: Zinātnes pikniks Strūves parkā
1
...
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
...
500