2020.gada 27. novembris

Lauris, Norberts

Jēkabpilī otrdien reģistrēti pieci jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19

Jēkabpilī otrdien reģistrēti pieci jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19

Jēkabpilī otrdien, 27. oktobrī atklāti vēl pieci jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) sniegtā informācija. Savukārt pēdējo 14 dienu jeb divu nedēļu laikā no 14. līdz 27.oktobrim Jēkabpilī kopējais saslimušo skaits ir 51 cilvēks. Bet kopumā, kopš marta Jēkabpilī reģistrēti 86 saslimšanas gadījumi ar Covid-19, šajā skaitā ietilpst gan patlaban saslimušie, gan jau izveseļojušies. Saskaņā ar SPKC datiem Jēkabpils novadā pēdējo divu nedēļu laikā reģistrēti 10 saslimšanas gadījumi ar Covid-19, tajā skaitā saslimšanas gadījumi reģistrēti arī otrdien. Savukārt kopumā reģistrēto saslimušo skaits ir 12.

Krustpils novadā pēdējo 14 dienu laikā reģistrēti seši saslimšanas gadījumi ar Covid-19.  Savukārt kopumā oktobrī šeit reģistrēti astoņi gadījumi.

Viesītes novadā pēdējo 14 dienu laikā reģistrēto saslimšanas gadījumu skaits nepārsniedz  piecus cilvēkus, līdz ar to SPKC detalizētāku informāciju nesniedz.

Līvānu novadā reģistrēts jauns saslimšanas gadījums ar Covid-19, taču tā kā kopējais saslimušo skaits 14 dienu laikā nepārsniedz piecus cilvēkus precīzāka infomācija netiekj sniekta. Savukārt kopumā kopš marta šeit reģistrēti 11 gadījumi.

Preiļu novadā pēdājo 14 dienu laikā reģistrēti astoņi saslimšanas gadījumi ar Covid-19, arī otrdien šeit reģistrēta saslimšana ar koronavīrusu, savukārt kopumā reģistrēto gadījumu skaits – 20.

Aglonas novadā pēdējo 14 dienu laikā reģistrēti 18 saslimšanas gadījumi ar Covid-19. Otrdien Aglonā reģistrēti seši jauni saslimšanas gadījumi ar Covid-19, savukārt kopumā kopš marta reģistrēti 33 gadījumi.

Salas novadā pēdējo 14 dienu laikā ar Covid-19 saslimuši mazāk kā pieci cilvēki, savukārt kopējais saslimušo skaits sasniedzis septiņus cilvēkus.

Covid-19 atgriezies Kokneses novadā. Tā kā tur saslimušo skaits nepārsniedz piecas personas, precīzs inficēto cilvēku skaits netiek minēts.

Pļaviņu novadā patlaban saslimušo skaits nepārsniedz piecas personas, tāpēc SKPC detalizētāku informāciju nesniedz. 

Riebiņu novadā aktīvo saslimšanas ar Covid-19 gadījumu skaits patlaban nepārsniedz piecas personas, tāpēc detalizētāka informācija netiek sniegta. Savukārt kopējais reģistrētais saslimušo skaits ir 13 personas, no kurām lielākā daļa ir izveseļojušās.

Aknīstes novadā līdz šim nav reģistrēts neviens saslimšanas gadījums ar koronavīrusu Covid-19.

Visi saslimušie patlaban ir izveseļojušies Vārkavas novadā.

No aizvadītajā diennaktī atklātā kopumā 251 Covid-19 inficēšanās gadījuma vairāk nekā trešdaļa reģistrēta Rīgā, bet salīdzinoši liels inficēto skaita pieaugums reģistrēts arī Daugavpilī, Liepājā un Saulkrastu novadā.

Rīgā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 98 jauni inficētie un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 999 cilvēki.

Savukārt Daugavpilī reģistrēti 25 jauni saslimušie un kopējais pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits ir sasniedzis 190 cilvēkus. Daugavpils jau ilgāku laiku ir viena no Covid-19 smagāk skartajām Latvijas pašvaldībām, kur sākotnēji slimība izplatījās ap perēkli ledus hallē.

Liepājā reģistrēti 13 jauni inficētie, kopējam 14 pēdējās dienās saslimušo skaitam pilsētā pieaugot līdz 53 cilvēkiem. SPKC nesen ziņoja par Covid-19 izplatīšanos caur Liepājas naktsklubu "Big7".

Saulkrastu novadā atklāti 11 jauni saslimušie ar Covid-19, kopējam 14 dienu kumulatīvajam skaitam sasniedzot 16 cilvēkus. Saulkrastu pašvaldība informēja, ka pēdējās dienās Covid-19 konstatēts astoņiem darbiniekiem un deviņiem pacientiem pašvaldības SIA "Saulkrastu slimnīca", kā arī sociālās aprūpes mājas diviem darbiniekiem un septiņiem klientiem.

Seši jauni saslimušie reģistrēti Aglonas novadā, bet pa pieciem jauniem inficētajiem - Rēzeknē, Jēkabpilī, Valmierā, Mārupes un Cēsu novadā. Četri jauni saslimušie reģistrēti Jūrmalā, Ķekavas, Siguldas un Carnikavas novadā.

Mazāks skaits jaunu saslimušo reģistrēti Jelgavā, Ventspilī, Krāslavas, Kuldīgas, Vecpiebalgas, Olaines, Talsu, Ogres, Stopiņu, Daugavpils, Garkalnes, Babītes, Madonas, Limbažu, Preiļu, Ozolnieku, Ādažu, Jelgavas, Ropažu, Amatas, Riebiņu, Inčukalna, Jēkabpils, Grobiņas, Valkas, Rēzeknes, Salacgrīvas, Kārsavas un Baldones novadā.

Covid-19 atgriezies Dobeles un Beverīnas novadā, kur iepriekš visi inficētie bija atlabuši.

Kopumā pašlaik inficēšanās ar Covid-19 konstatēta 88 Latvijas pašvaldībās. Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits ir Rīgā - 999, Daugavpilī - 190, Vecpiebalgas novadā - 99, kā arī Krāslavas novadā - 67 iedzīvotāji.

No aizvadītajā diennaktī inficētajiem 49 ir vecumā no 40 līdz 49 gadiem, 44 ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem, bet 36 ir vecumā no 20 līdz 29 gadiem. Citās vecuma grupās ir mazāk saslimušo.

Jau ziņots, ka Latvijā aizvadītajā diennaktī atklāts 251 jauns inficēšanās ar Covid-19 gadījums, liecina SPKC apkopotā informācija.

Pagājušajā diennaktī veikti 6015 Covid-19 izmeklējumi, līdz ar to pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem ir 4,2%. Līdz šim mirušas 63 personas, kam bija apstiprināta saslimšana ar Covid-19.

Līdz šim saslimšana ar Covid-19 Latvijā apstiprināta 5144 personām, bet 1382 cilvēki izveseļojušies.

Atstājiet komentāru