2020.gada 1. decembris

Arnolds, Emanuels

Jēkabpils slimnīcas medicīnas darbiniekus profesionālajos svētkos pārsteidz Baritonu koncerts (FOTO)

Šodien, 21.jūnijā pusdienlaikā SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” darbiniekus profesionālajos svētkos – Medicīnas darbinieku dienā – ar koncertu sveica grupa “Baritoni”. “Tas bija apsveikuma pārsteiguma koncerts Medicīnas darbinieku dienā Jēkabpils reģionālās slimnīcas visiem darbiniekiem. Viņi zināja vien to, ka 21.jūnijā pulksten 12.00 būs pārsteigums slimnīcas pagalmā. Uz koncertu tika aicināti arī visi tie darbinieki, kuriem šodien ir brīvdiena. Pārsteigums izdevās – ar muzikālo sniegumu un sirsnību no grupas “Baritoni”,” saka SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdes priekšsēdētāja Margarita Meļņikova.

Pārsteiguma pasākums tapa sadarbojoties slimnīcas valdei un arodbiedrībai.

Kā zināms zem nosaukuma “Baritoni” slēpjas četri draugi – Mārtiņš Strods, Ingars Puncuļs, Normunds Litovnieks un Artūrs Puncuļs. Visi puiši ir no Rēzeknes.

Jau ziņts, ka jūnija mēneša trešajā svētdienā savus profesionālos svētkus svin mediķi. Latvijā Medicīnas darbinieku diena oficiāli kalendārā tika iekļauta 2011. gadā. Priekšlikumu par atzīmējamo dienu iesniedza Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība.

Medicīnas darbinieks ir īpašs aicinājums, kas ielikts sirdī. Šī svarīgā misija ir nenovērtējama – tās ir nemitīgas rūpes par cilvēku veselību un dzīvību. Šis laiks ir bijis īpaši grūts, sarežģīts un neparedzams, kad jārīkojas savādāk un nepieciešams vēl vairak iejūtības uin pacietības. Paldies Jums!

Aculiecinieka foto

Komentāri (0-2/2)

  • Es
    21.06.2020 23:57
    Ļoti skaists koncerts, paldies!
  • Tante
    21.06.2020 22:42
    Viena tante betā teica,ka labāk pa piečukam pie algas piemetuši būtu

Atstājiet komentāru