2020.gada 14. jūlijs

Anvars, Oskars, Ritvars

Jēkabpilī no Pils dīķa izceļ noslīkušu cilvēku

Jēkabpilī no Pils dīķa izceļ noslīkušu cilvēku

Jēkabpilī trešdien no Pils dīķa izcelts noslīcis cilvēks, tādējādi kopumā šogad fiksēti jau deviņi noslīkušie, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Bojāgājušais nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā reģistrēti 12 ugunsgrēki, kuros cilvēki necieta. VUGD darbinieki 20 reizes devušies palīgā iedzīvotājiem glābšanas darbos, bet deviņi izsaukumi novērtēti kā maldinājumi.

Vakar ap plkst.9.30 VUGD saņēma informāciju, ka Daugavpilī ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā glābēji konstatēja, ka pēc automašīnu sadursmes uz ceļa braucamās daļas ir izlijusi eļļa 20 kvadrātmetru platībā. Ar absorbenta palīdzību izlijušais šķidrums tika savākts un ceļa braucamā daļa sakārtota.

Vakarā Ludzas daļas un Zilupes posteņa ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ciblas novadu, kur dega divas blakus esošas saimniecības ēkas 140 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsējiem izdevās no liesmām nosargāt blakus esošo dzīvojamo māju.

Savukārt ap plkst.21 VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, sešstāvu ēkas pagrabā Kr.Barona ielā, ir izveidojies sadūmojums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēkas pagrabā deg sadzīves tehnika un mēbeles sešu kvadrātmetru platībā. No ēkas tika evakuēti 45 cilvēki. Darbu notikuma vietā ugunsdzēsēji pabeidza pēc nedaudz vairāk kā stundas.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji devās arī uz izsaukumiem, kur kāpņu telpā dega sadzīves atkritumi, elektrības vads, kūla, elektrības sadales skapis un bēniņu pārsegums, elektrības vadi automašīnas motortelpā, divos gadījumos dūmvadā sodrēji, konteinerā atkritumi, televizors, apkures granulas un elektrības sadales skapis lifta motortelpā.

Kopumā šajā gadā ugunsgrēkos Latvijā ir gājuši bojā 20, bet cietuši - 34 cilvēki.

Atstājiet komentāru