2023.gada 8. februāris

Aldona, Česlavs

Policijai ziņo, ka Jēkabpilī, Ķieģeļu ielā kādā dzīvoklī demontēti un nozagti radiatori

Policijai ziņo, ka Jēkabpilī, Ķieģeļu ielā kādā dzīvoklī demontēti un nozagti radiatori

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti 9 administratīvie pārkāpumi, tai skaitā 6 par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

14. oktobrī Jēkabpils iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par to, ka dzīvoklī Ķieģeļu ielā ir demontēti un nozagti trīs radiatori. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess. 

Kā liecina sākotnējā informācija, no 12. līdz 15. oktobrim Jēkabpilī, iekļūstot nožogotā teritorijā, no tās nozagtas dažādas mantas 420 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

Kā liecina sākotnējā informācija, 16. oktobrī Jēkabpils novada Zasas pagastā no traktora „MTZ” tika nozagti 15 litri dīzeļdegvielas. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Atstājiet komentāru