2023.gada 29. marts

Agija, Aldonis

Jēkabpilī aiztur vīrieti, kurš taromātā mēģina nodot pudeles ar viltotām atpazīšanas zīmēm

Jēkabpilī aiztur vīrieti, kurš taromātā mēģina nodot pudeles ar viltotām atpazīšanas zīmēm

12. jūlijā Jēkabpilī depozīta sistēmas āra kioskā vīrietis taromātā mēģināja nodot pudeles, uz kuru etiķetēm viņš bija uzlīmējis viltotus depozīta sistēmas simbolus. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, lai lemtu jautājumu par kriminālprocesa uzsākšanu par krāpšanu nelielos apmēros. 

Trešdien, 12. jūlijā, aptuveni ceturksni pirms 12.00 veikala apsardzes darbinieki, vērojot videonovērošanas kamerā fiksētās aktivitātes depozīta sistēmas āra kioskā Jēkabpilī, Brīvības ielā, ievēroja, ka kāds vīrietis taromātā nodod pudeles, uz kuru etiķetēm ir uzlīmētas baltas papīra uzlīmes. Apsardzes darbinieki notikuma vietā konstatēja, ka vīrietis taromātā ir nodevis un gatavojas vēl nodot pudeles, kurām uz oriģinālās etiķetes nav depozīta zīmes, bet ir uzlīmētas baltas papīra uzlīmes ar uzdrukātu Latvijas depozīta simbolu un svītrkodu. 

Krāpniecisko darbību veicējs nekavējoties tika aizturēts un apsardzes darbinieki uz notikuma vietu izsauca Valsts policijas amatpersonas. 1956. gadā dzimušais vīrietis policistiem pārbaudes laikā apgalvoja, ka uzlīmes iegādājies uz ielas no kādas nepazīstamas personas, samaksājot 1,20 eiro par 70 uzlīmēm. Persona nodošanai taromātā bija sagatavojis 16 pudeles. Jāpiebilst, ka vīrietis savu vainu atzina un viņš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā saistībā ar noziedzīgiem nodarījumiem. 

Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus un vērš uzmanību, ka atbilstoši Krimināllikuma 180. pantam par krāpšanu nelielā apmērā var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Komentāri (0-1/1)

  • he
    14.07.2022 18:24
    Noziedznieku atraduši mežu nepiemēsloja :D būtu labāk upē, mežā izmetis būtu labāk, bet te taromātam atdeva.

Atstājiet komentāru