2024.gada 20. jūlijs

Ramona, Ritma

Jēkabpilī apzagti divi dzīvokļi Nameja un Brīvības ielās

Jēkabpilī apzagti divi dzīvokļi Nameja un Brīvības ielās

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 19 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 13 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 4 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums bez fiziski cietušām personām, informē VP ZRP vecākā speciāliste Dace Kalniņa. 

5. oktobrī Jēkabpilī, Nameja ielā, sabojājot ārdurvju slēdzeni, iekļūts kādā dzīvoklī, no kura tika nozagtas rotaslietas un skaidra nauda. Nodarīts materiālais zaudējums 990 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

5. oktobrī Aknīstē vīrietis vadīja automašīnu „KIA Sorento”, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,43 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. 

5. oktobrī Jēkabpilī, Brīvības ielā, uzlaužot ārdurvju slēdzeni, iekļūts kādā dzīvoklī, no kura tika nozagtas rotaslietas un mobilais tālrunis. Nodarīts materiālais zaudējums 927 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē saņemta informācija par 118 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā  pieņemti 75 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 36 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, kur 2 gadījumos ir cietušas 3 personas. Reģistrētas 2 zādzības no mājokļa, viena velosipēda un viena automašīnas zādzība.

Atstājiet komentāru