2021.gada 25. janvāris

Sigurds, Zigurds

Jēkabpils autoostā no maksas tualetes nozagts radio

Jēkabpils autoostā no maksas tualetes nozagts radio

Pagājušajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknī saņemta informācija par 14 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums, portāla radio1.lv redakciju informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi bez fiziski cietušām personām.  

Svētdien, 5. jūlijā Jēkabpils autoostā no maksas tualetes telpām tika nozagts radio. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus. 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē kopumā saņemta informācija par 85 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā  pieņemti 59 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 30 par ātruma pārsniegšanu un 2 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi, kur 2 gadījumos ir cietušas 2 personas. Reģistrēta  viena  velosipēda zādzība.

Atstājiet komentāru