2021.gada 16. janvāris

Lida, Lidija

Izvēlies smaržas, kas raksturo tavu personību!

Izvēlies smaržas, kas raksturo tavu personību!

Sieviešu smaržas var pielīdzināt teju maģiskam līdzeklim, kurš spēj atmodināt cilvēkos dažādas emocijas, radīt noteiktu iespaidu, kā arī palīdzēt jums pašiem uzlabot garastāvokli. Tieši tādēļ pret īsto smaržu izvēli nedrīkst izturēties vieglprātīgi. Ne velti pasaulē ir radīti tik daudzveidīgi aromāti. Ikvienam ir iespēja atrast sev piemērotākās smaržas, kuras raksturo viņu personību un izceļ to. Protams, nepareizi izvēlēts aromāts var panākt tieši pretējo – atbaidīt apkārtējos vai likt justies nekomfortabli jums pašam. Noteikti būsiet dzirdējuši teicienu par to, ka īstās smaržas būsiet atraduši tad, ja, tās uzsmidzinot, pēc brīža pats vairs nejūtat. Daļa taisnības tajā ir, jo izvēlētajam aromātam vispirms ir burtiski “jāsavienojas” vienā veselumā ar jums pašiem. Smaržas darbojas kā jūsu identitātes zīme, un jo interesantākas tās būs, jo lielāku intrigu tās par jums radīs citos cilvēkos.

 Cilvēka ķermenim piemīt savs neatkārtojamais aromāts, un kad tas sastopas ar smaržām, rodas savienojums, kurš var atšķirties no tā, ko jutām, kad veikalā uzsmidzinājām parfīmu uz testera lapiņas. Tieši tāpēc smaržas nevajadzētu izvēlēties pēc šāda principa. Labākais veids, kā atrast sev piemērotāko aromātu, ir, uzsmidzinot to uz ādas, un, pagaidot mirkli, kamēr parādās īstās smaržas notis. Tikai tad jūs varēsiet pa īstam saprast, kādu noskaņu rada izvēlētais parfīms.

 Faktori, pēc kuriem vadīties, izvēloties smaržas, var būt dažādi. Ir tādi cilvēki, kuri, ieejot veikalā, tūlīt pat steidz pie plaukta un sāk smidzināt gaisā vienu smaržu pudelīti pēc otras, cenšoties saprast, kura no tām viņiem patīk. Beigās visa telpa smaržo pēc tādas buķetes, kurai nosaukumu grūti izdomāt, bet pašam pircējam nav vairs saprotams, kuras no smaržām viņam patīk, jo, testējot strauji vienu pēc otra, aromāti sajaucas savā starpā, kā rezultātā pastāv iespēja, ka nopirksiet tādas smaržas, kuras jums nemaz nepiestāv un nepatīk.

 Vēl viens veids, kā cilvēki izvēlas smaržas, ir, vadoties pēc iepriekšējās pieredzes. Ja pirms pieciem vai desmit gadiem jums ir iepaticies kāds aromāts, nolemjat, ka nav vērts lieki tērēt laiku, meklējot jaunu, jo vieglāk taču ir nopirkt tādu pašu. Tomēr arī šis nav labākais veids, kā piemeklēt sev smaržas, jo, ejot laikam, cilvēki mainās, līdz ar to, aromāts, kas agrāk likās pilnībā piemērots jums, tagad tāds var arī nebūt. Turklāt eksperti iesaka ik pa laikam pamainīt smaržu “arsenālu”, jo tas var, jums pašiem nemanot, ieviest svaigas dvesmas ikdienas rutīnā, kā arī mainīt jūsu tēlu citu cilvēku acīs.

 Ir cilvēki, kuri strikti pieturas pie astrologu ieteikumiem, līdz ar to, arī smaržu izvēlē konsultējas ar viņiem. Arī internetā ir pieejami dažādi raksti, kuros pastāstīts, kā izvēlēties aromātu, kas vislabāk piemērots tieši jūsu zodiaka zīmei. Taču arī šajā gadījumā, vadoties tikai pēc sava horoskopa, varat aizšaut greizi.

Smaržu horoskops - http://epadomi.lv/atputas_briziem/horoskopi/15042016-smarzu_horoskops_vai_ka_izveleties_smarza

 Viens no labākajiem veidiem, kā iegādāties smaržas, kas tajā brīdī būs jums atbilstošākās, ir, vadoties pēc savas personības un rakstura. Tās ir lietas, kas nav tik strauji mainīgas, turklāt, ar smaržu palīdzību, jūs varat paspilgtināt atsevišķas savas personības iezīmes. Aplūkosim, kādi aromāti piestāv atšķirīgiem rakstura un personības tipiem!

 Ja uzskati sevi par viennozīmīgi ekstravertu personību, kurai patīk jautrība, aktīvs dzīvesveids un dažādas izklaides, tad tev noteikti piestāvēs smaržas, kurās dominē citrusu un ziedu aromāti, piemēram, Calvin Klein “One Summer”. Šīs smaržas piemērotas mērķtiecīgām dāmām, kurām patīk būt vadībā un kuras nebaidās riskēt.

Savukārt mierīgākiem cilvēkiem un individuālām personībām, kas cenšas dzīvot harmonijā ar visu apkārtējo, piestāvēs austrumnieciskie aromāti.

Romantiskām un sapņainām dāmām noteikti patiks smaržas, kurās ieskanas ziedu aromāta notis. Tās atraisīs cilvēkā dusošo vēlmi pēc piedzīvojumiem, kā arī uzmundrinās, ja bijusi gara darba diena. Šādas smaržas var patikt arī tiem, cilvēkiem, kuri reti maina smaržas, biežāk turoties pie viena vai dažiem iecienītākajiem parfīmiem.

Dzīvespriecīgiem, taču emocionāliem un jutīgiem cilvēkiem, kuri nepaliek vienaldzīgi pret apkārt notiekošo piestāvēs aldehīdu, muskusa un austrumu aromāti. Tie palīdzēs ātrāk sakārtot savu iekšējo pasauli un atgūt sirdsmieru.

Tām sievietēm, kurām patīk plānot savu ikdienu pa stundām, aktuālas būs smaržas ar saldu ziedu notīm, kā arī austrumnieciskajām esencēm. Šīs dāmas dod priekšroku vienkāršām, taču dārgām lietām, kas atspoguļojas arī viņu tēlā.

Spēcīga rakstura sievietēm, kuras cenšas dzīvot uz priekšu, nedomājot par pagātni, piestāvēs ziedu un zaļumu, kā arī augļu aromāti. Šādas smaržas paspilgtinās cilvēka personību un radīs pozitīvu iespaidu.

Visbeidzot, dāmām, kuras rūpējas par savu reputāciju un stāvokli sabiedrībā, derēs smaržas ar aldehīdu un ziedu aromātu, kā arī sausās smaržas. Šādām personām patīk elegantas un ekskluzīvas lietas, kuras nav vairumam cilvēku.

Lai veicas īsto smaržu atrašanā! Atcerieties - vadieties pēc savām sajūtām un tā, kādu noskaņu rada izvēlētais aromāts, nevis pēc tā, kas citu acīs šķiet atbilstošs.

Atstājiet komentāru