2021.gada 2. marts

Laila, Lavīze, Luīze

Kafijas automāti mājās radītiem maģiskiem kafijas mirkļiem

Kafijas automāti mājās radītiem maģiskiem kafijas mirkļiem

Kafija ir dzēriens, ko iecienījuši ļaudis visā pasaulē. Kafijas baudīšanai ir maģiska pieskaņa, jo tā apvieno dažādu raksturu un interešu cilvēkus. Kafijas pauze darbā vai mājās rada noskaņu draudzīgai atmosfērai un saviesīgām sarunām. Lai ikdienu pārvērstu svētkos, izcila kafija ir jārada arī mājas apstākļos. Tas viss ir iespējams, jo mūsdienās ir kafijas automāti, ar kuru palīdzību katrs var meistarīgi pagatavot izsmalcinātu kafiju.

Kur atrodami kvalitatīvi kafijas automāti?

Vislabāk kafiju pazīst kafijas eksperti. Viņi paši ir pārliecinājušies, ar kādām ierīcēm vislabāk pagatavot garšīgu un aromātisku kafiju. Kafijas pazinēji ar daudzu gadu pieredzi strādā konceptveikalā „Es mīlu kafiju”. Tur var iegādāties arī pasaulē zināmu ražotāju kafijas automātus, pavisam kopā - septiņu ražotāju. Starp zināmākajiem ir zīmols Illy, kas starp konkurentiem atšķiras ar īpašu „odziņu” – tas piedāvā ne vien lieliskas kvalitātes produktus, bet arīdzan vizuāli pievilcīgus kafijas automātus, kas iederēsies ikvienā mājā vai birojā. Šobrīd konceptveikalā pieejami šādu modeļu Illy kafijas automāti:

  • Y5 (melnā, satīna-melnā, baltā krāsā);

  • Y5 (Milk melnā,satīna-melnā krāsā);

  • Y3 A (baltā, melnā, zaļā, oranžā krāsā);

  • X7.1 (melnā, sarkanā un baltā krāsā);

  •  Y1.1 (melnā un sarkanā krāsā).

Kafijas automāti paredzēti gan parastās, gan kafijas kapsulu pagatavošanai. Ielūkojies www.esmilukafiju.lv un iepazīsties arī ar citu ražotāju ekskluzīvajiem kafijas automātu variantiem.

Kafijas automāta izvēle

Viens no būtiskākajiem kritērijiem, pēc kura tiek izvēlēts jauns kafijas automāts, ir cena, taču tikpat liela nozīme ir kvalitātei. Pasaulē atzītu ražotāju kafijas automāti kalpo ilgi (to paredz arī ražotāja garantija). Tāpēc kafijas automāts nebūs jāmaina pāris gadu laikā, kā tas notiek, ja iegādājamies lētu, nekvalitatīvu preci. Tāpat izvēloties kafijas automātu, ir vērts ņemt vērā uzticamu cilvēku atsauksmes – tādu, kuri jau lieto kāda konkrēta zīmola automātu, vai arī vērsties pēc konsultācijas pie kafijas ekspertiem konceptveikalā “Es mīlu kafiju”, kas ieteiks kāds kafijas automāta modelis būtu vispiemērotākais Tavai ikdienai un kafijas lietošanas paradumiem.

Kafijas pauze mājās vai birojā

Vislabākās sarunas noris pie kafijas krūzes, taču, ja mājās vai birojā ir kafijas automāts, tad došanās uz kafejnīcu pusdienlaikā vairs tik bieži nav nepieciešama. Tu vari sarīkot kafijas pauzi jebkurā brīdī.

Izvēlies savu kafijas automātu no ”Es mīlu kafiju” un gatavo ekskluzīvu kafiju katru dienu! Esi kopā ar saviem mīļajiem, pacienā ar kafiju draugus un savus kolēģus.

 

 

Atstājiet komentāru