2021.gada 2. marts

Laila, Lavīze, Luīze

“Figura line” studija gada jubileju svin ar akcijām un jaunumiem!

“Figura line” studija gada jubileju svin ar akcijām un jaunumiem!

Jau gadu Jēkabpilī darbojas skaistuma studija “Figura line”, kuras galvenais mērķis ir rūpēties par sieviešu skaistumu, veselību un labsajūtu.

Studijas pamatnodarbošanās ir masāžas nodarbību sniegšana, lai iekustinātu limfātisko sistēmu, attīrītu organismu un uzlabotu vispārējo veselības stāvokli, kā rezultātā katra kliente sasniedz sev vēlamo rezultātu – ciešāku miegu, gludāku un tvirtāku ādu, slaidāku vidukli, šaurākus gurnus, atbrīvošanos no celulīta, pēcdzemdību puncīša likvidēšanu vai veselīga uztura paradumu ieviešanu. Katrai ir savas vēlmes, kāpēc viņa izvēlas masāžas rullīšu nodarbības, taču viens ir kopīgs visām “Figura line” klientēm – katra no viņām šeit iegūst stundu dienā, ko var veltīt tikai sev, savai harmonijai un labsajūtai.

Gada laikā Jēkabpils “Figura line” studija iemantojusi gan patstāvīgu klientu loku, gan labus sadarbības partnerus. “Sakura Sushi” bāra un t/c “Aura” klienti var iegādāties sešu nodarbību abonementu ar 20% atlaidi, pirmā reize – tikai 5 €, uzrādot Drauga karti. “Figura line” klienti nodarbību laikā var vest savus bērnus uz bērnu centra “Palla” uz pusotru stundu, maksājot tikai stundas cenu. Sadarbojamies arī ar ziedu saloniem “Mimoza”, Jēkabpils dzemdību nodaļu, “Kirsh Veselības Fabriku”, “Sol&Vita” salonu un “Oriflame”.

Mūsu svētkos vēlamies iepriecināt savus klientus un dot iespēju pie mums paviesoties arī jauniem klientiem, tāpēc dzimšanas dienu svinēsim ar atlaidēm.

! - 13., 14., un 15. jūlijā nāciet uz Jēkabpils “Figura line” studijas nodarbībām tikai par 5 € (parasti – 18 €)! Piedāvājums spēkā gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem. Vietu skaits ierobežots, piesakieties laicīgi.

! - Visas trīs dienas iegādājies sešu reižu abonementu tikai par 72 € (parasti - 90 €).

! - Visas trīs dienas iegādājies 12 reižu abonementu un saņem dāvanā divas bezmaksas nodarbības.

Regulāri rīkojam klientu vakarus un iepriecinām savus klientus ar pārsteigumiem. Šī ir tā vieta, kur sievietei meklēt savu sievišķību, veselību un labsajūtu. Vasara ir īstais laiks, lai uzplauktu un parādītu savu sievišķību un “Figura line” ir ātrs un efektīvs veids, kā redzēt tūlītējas izmaiņas.

Turklāt vasarā mums ir īpaši jaunumi – VIP sestdienas meiteņu ballītēm – vecmeitu ballītes ar interesentu programmu un neticami labu cenu (sākot no 50 €/6 personām), īpašs piedāvājums līgavām piektdienās – nodarbības notiek kopā ar kāzu rīkotāju, kas sniegs ieskatu par kāzu organizēšanā svarīgiem tematiem (tas viss iekļauts standartcenā).

Studijā iespējams iegādāties zāļu tējas, uztura bagātinātājus, “Dermacur” krēmus, kā arī dāvanu kartes saviem mīļajiem. Atbalstam tikai dabīgu produkciju, tāpēc gan paši mašāžas ruļļi, gan “Figura line” produkti ir ražoti tepat Latvijā. Starpcitu, arī kungi ir laipni aicināti asinsrites un vispārēja stāvokļa uzlabošanai.

Gaidīsim jūs pie mums gan mūsu dzimšanas dienas svētkos, gan ikdienā!

Jēkabpilī, Brīvības ielā 111 (ieeja no apļa)
Darba laiks: P-Pk 8:00 - 20:00 (sestdienas pasākumiem visu dienu)
Strādājam tikai pēc iepriekšēja pieraksta, tālr.: 25662989, e-pasts: jekabpils@figura-line.lv

Komentāri (0-1/1)

  • Ilze
    02.07.2018 18:32
    Jauki!

Atstājiet komentāru