2021.gada 5. marts

Aurora, Austra

Ātrais kredīts internetā no uzticama aizdevēja

Ātrais kredīts internetā no uzticama aizdevēja

Naudas aizdevums ir viens no pieprasītākajiem finanšu pakalpojumiem visā pasaulē, jo nauda ir nepieciešama ikvienam cilvēkam. Aizdevumu dažādība ļauj salīdzināt vairākus piedāvājumus un atrast individuālai situācijai atbilstošāku kredīta variantu. Tā kā kredītu nozarē darbojas ne vien bankas, bet arī privātās kredītkompānijas, naudu var aizņemties ne tikai nozīmīgiem pirkumiem, bet arī ikdienas tēriņiem. Ja dažas dienas pirms algas bankas kontā pietrūkst nauda svarīgu rēķinu apmaksai, ātrais kredīts internetā var paglābt no ieslīgšanas parādos un soda sankcijām.

 

Ondo.lv zina, kas nepieciešams aizņēmējiem

Ondo.lv ir kredītkompānija ar lielu pieredzi Latvijas kredītu tirgū, tāpēc uzņēmums spēj piedāvāt Latvijas patērētājam draudzīgus aizdevuma nosacījumus. Ja Tu meklē iespēju aizņemties pāris desmitus vai pāris simtus eiro līdz algas dienai, apsver iespēju izmantot Ondo.lv pakalpojumus. Gan jaunajiem, gan pastāvīgajiem klientiem ir savas priekšrocības:

  • pirmais aizdevums ir 50 – 300 eiro liels un tam netiek piemērota procentu likme – atdosi tikpat, cik aizņēmies;

  • atkārtotais aizdevums var būt līdz 425 eiro liels. Iespējamo procentu likmi un kopējo atmaksas summu Tu vari aprēķināt kredītu kalkulatorā Ondo.lv mājaslapā.

 

Ondo.lv kredīta atmaksas termiņš ir 30 dienas. Aizdevumu var atmaksāt uzreiz vai pa daļām, un to var izdarīt ne tikai internetbankā vai bankas filiālē, bet arī jebkurā Latvijas Pasta nodaļā vai Narvesen kioskā.

 

Ātrais kredīts internetā ir izdevīgs cilvēkiem ar regulāriem ienākumiem un atbildīgu pieeju finanšu jautājumos. Aizņemies tik daudz, cik vajadzīgs, un vienmēr samēro kredīta apjomu ar savām iespējām!

 

Nosaki savu maksātspēju pirms pieteikšanās kredītam

Ondo.lv neprasa iesniegt ienākumus apliecinošos dokumentus un izrakstus no bankas konta, taču tas nenozīmē, ka aizdevums tiek piešķirts ikvienam. Lai iepazītos ar potenciālā klienta kredītvēsturi, aizdevēji pārbauda kredītu datubāzes un parādnieku reģistrus. Ikviens cilvēks var pats noteikt savu maksātspēju, lai izvairītos no iespējamiem sarežģījumiem nākotnē. Pirms pieteikšanās kredītam padomā, vai:

  • Tava pieredze ar kredītiem ir bijusi pozitīva;

  • Tev nav iepriekšēju parādu pie juridiskām un privātpersonām; ja tādi ir bijuši, vai ir segti?

  • Tavi mēneša ienākumi ļaus segt parādsaistības noteiktajā termiņā.

 

Ondo.lv aicina izvērtēt aizdevuma plusus un mīnusus un pieteikties kredītam tikai tad, ja tas ir vienīgais iespējamais situācijas atrisinājums. Atbildīga aizņemšanās pasargās Tevi no papildu izmaksām, tāpēc rūpīgi iepazīsties ar kredītlīgumu! Lai uzzinātu vairāk par kredītiem internetā, ienāc www.ondo.lv!

 

Atstājiet komentāru