2021.gada 5. marts

Aurora, Austra

Iegādājies OCTA pie Compensa un esi drošs uz ceļa

Iegādājies OCTA pie Compensa un esi drošs uz ceļa

To, ka nepieciešams ietaupīt papildu līdzekļus neparedzētiem gadījumiem, zina ikviens. Nav pat katru dienu jādomā par to, ka vienā brīdī kaut kas var atgadīties, tomēr nevajadzētu aizmirst par to, ka neliela summiņa jāatliek, lai neplānotas situācijas mūs nepārsteigtu nesagatavotus. Lai arī cik ļoti mēs to vēlētos, nav iespējams paredzēt, kas notiks nākotnē, un tieši šī iemesla dēļ – apdrošināmies. Apdrošināšanas svarīgākā priekšrocība – tā sniedz drošības sajūtu, tādēļ ir saprotami, kādēļ jau daudzus gadus cilvēki izmanto šīs nozares sniegtās iespējas. Statistika norāda, ka teju katrs ceturtais šoferis, esot pie stūres, bieži pārsniedz ātrumu, un tas nereti ir daudzu negadījumu iemesls. Taču biežāk avārijas notiek autovadītāju neuzmanības dēļ, kad, vadot auto, tiek darītas dažādas citas lietas, piemēram, izmantots tālrunis utt. Tāpat negadījumu cēloņu saraksta augšgalā ir arī nogurums, kurš dažkārt var būt pat bīstamāks par dzērumu. Dalība satiksmē pavisam noteikti būs drošāka, ja laicīgi apdrošināsieties.

Likums nosaka, ka OCTA jeb obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana, ir jāiegādājas ikviena spēkrata īpašniekam. Ja jums šādas polises nav, doties ceļā būtu tīrais neprāts. Kādēļ? Pavisam vienkārši – par braukšanu bez derīgas OCTA polises draud naudas sods, kā arī tiek piešķirti 2 soda uzskaites punkti. Ko mēs no tā varam secināt? OCTA mūs pasargā no neparedzētu negadījumu radītajiem izdevumiem, kā arī, to iegādājoties, mēs izpildām likumā noteiktās normas, tādējādi, izvairoties no soda.

Ņemot vērā to, ka mūsdienās ir daudz apdrošināšanas kompāniju, kuras piedāvā savus pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, izvēles loks ir plašs. Tajā pašā laikā tik daudz variantu padara sarežģītāku īstā apdrošinātāja atrašanas procesu. Par laimi, lai to atvieglotu, internetā ir vairākas mājas lapas, kurās pieejams ērti izmantojams rīks – OCTA kalkulators. To izmantojot, iespējams salīdzināt vairākus apdrošinātājus vienlaicīgi.

Izdevīgāko OCTA polišu piedāvājumu saraksta augšgalā jūs noteikti ieraudzīsit Compensa OCTA. Compensa ir apdrošināšanas kompānija ar 15 gadu pieredzi, kura, ņemot vērā klientu vēlmes un ieteikumus, piedāvā cenas ziņā pievilcīgus un kvalitatīvus pakalpojumus.

Rūpējoties par savu klientu ērtībām, Compensa sniedz ātru un profesionālu servisu, par ko rūpējas zinoši un atsaucīgi speciālisti. Līdzīgi kā citas kompānijas, arī Compensa ļauj ietaupīt laiku, sniedzot iespēju nopirkt OCTA polisi internetā.

Ja tomēr jūs vēl neesat pārliecināti par to, ka obligātā apdrošināšana patiešām ir obligāta, turklāt, to iegādājoties, mēs sev darām tikai labu, der atcerēties, ka, pārvietojoties bez OCTA, un, izraisot negadījumu, jums visi izdevumi būs jāsedz no savas kabatas. Ar Compensa OCTA – lētāk un drošāk!

 

Atstājiet komentāru