2021.gada 19. janvāris

Alnis, Andulis

LG piedāvā jaunus – Super UHD televizorus!

LG piedāvā jaunus – Super UHD televizorus!

Tehnoloģijas kļūst arvien spējīgākas, jaudīgākas un plašākas ik dienu. Un dažādu elektronikas ierīču un tehnoloģiju ražotāji arvien biežāk piedāvā pircējiem jaunas preces – uzlabotas, spējīgas vairāk, funkcionālākas, dizainā modernākas. Katru gadu mums tiek piedāvātas jaunas preces, kas ikdienu var padarīt vienkāršāku, ērtāku, krāsaināku – atliek vien izvēlēties. Vai tie ir viedtālruņi, datori, televizori – ar katru dienu mēs varam kļūt arvien vairāk tehnoloģiju attīstītāki, izmantojot pareizās piedāvātās tehnoloģijas.

Šogad LG Electronics (LG) iepazīstinās pasauli ar jaunākā IPS televizoru piedāvājuma flagmaņiem – 65 collu UH9500 un 86 collu UH9550, kā arī 65 collu UH8500 un 75 collu UH8550 modeļiem. Visi šie piedāvātie SUPER UHD televizoru modeļi nodrošinās jaunas manāmas attēlu un skaņu uzlabošanas tehnoloģijas, tostarp HDR (kas nozīmē - augstu dinamisko diapazonu), un pievilcīgo LG ULTRA Slim dizainu. Iespējams, šādi parametri neko daudz neizsaka – zinām tikai to, ka būs jauns, spējīgāks – tātad, labāks. Bet ko tad īsti piedāvās LG jaunie Super UHD televizori?

Gan LG jaunie televizoru modeļi ir aprīkoti ar šajā nozarē vismodernākajiem IPS ekrāniem, kas var lepoties ar dažādām tehnoloģiju inovācijām ekrāna un attēla uzlabojumu ziņā. Piemēram, viena no tām - True Black Panel ir patentēta tehnoloģija, kas minimizē atspulgus un uzlabo kontrasta attiecību patīkamākai skatīšanās pieredzei, kamēr Contrast Maximizer nodrošina padziļinātāku attēlu un kontrastu, atdalot objektus no to foniem. Īsāk sakot – patīkamāka televizora skatīšanās, lielāka attēla kvalitāte un iespējas.

Jaunajos televizoros iestrādātā HDR Plus ir tehnoloģija kas nodrošina iespēju precīzi attēlot 4K HDR saturu. Turklāt vēl kāda jaunā televizoru tehnoloģija ievērojami uzlabos kontrastu starp tumšiem un gaišiem laukumiem, būtiski pilnveidojot skatīšanās efektu.

LG piedāvā arī iestrādātu opciju, kas palielinās to krāsu klāstu, ko iespējams attēlot uz ekrāna. Šī jaunā tehnoloģija izmanto paplašinātu krāsu spektru, lai attēlotu plašāku nokrāsu un nianšu klāstu, radot padziļinātākus un reālākus attēlus. Televizora skatīšanās tik reāla vēl nebūs bijusi – tā piedāvā ražotāji.

Jaunie televizori izmanto LG jauno dizaina konceptu, piedāvājot ierīci vēl plānāku salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem. Samazinot attālumu starp paneli un aizmugures vāku, ārkārtīgi plānais 6,6mm ekrāna dziļums un gandrīz neredzamais rāmis sniedz peldoša televizora iespaidu. Lielisks attēls un tikpat moderns dizains jaunajam televizoram. Papildinājumā ar augstākās klases audio sistēmu - LG izstrādājis jaunajā televizoru modelī skaļruņu sistēmu, kas nodrošina vienmērīgu un kvalitatīvu skaņu. Tātad – lielisks attēls un lieliska skaņa. LG jaunā audio funkcija nosaka un analizē skatītāja vidi, veicot noregulējumus, lai pielāgotu skaņu konkrētiem istabas apstākļiem. Pārāk maza vai liela telpa ar sliktu akustiku vairs nebūs problēma, lai izbaudītu televizora skatīšanos pēc pilnas programmas.

Līdzīgi iepriekšējiem LG televizoru modeļiem, jaunie piedāvās ColorPrime Plus, Billion Rich Colors, ULTRA Luminance un Contrast Maximizer funkcijas, gan nedaudz citādākā dizaina konfigurācijā.

Paši ražotāji ir pārliecināti, ka jaunie televizoru modeļi un jaunās piedāvātās funkcijas iegūs lielu pircēju novērējumu. Un kā gan nebūt pārliecinātiem – izstrādātās un piedāvātās funkcijas un kvalitāte ir patiešām iespaidīga.

Tiesa, ar šādiem jaunumiem, kas ik pēc kāda laika papildina veikalu plauktus, arvien grūtāk kļūst izvēlēties, ko tad īsti iegādāties, kad vēlamies jaunu televizoru. Visbiežāk arī paliekam pie izvēles par modernāko, kvalitatīvāko un spējīgāko. Jo pat tad, ja pēc kāda laika kāds no televizoru ražotājiem piedāvās ko jaunu – un tā noteikti būs – Jūsu televizorā esošā tehnoloģiju noteikti nebūs novecojusi vēl vismaz pāris gadus.

Apskati plašo televizoru piedāvājumu interneta veikalā 220.lv jau šodien!

Atstājiet komentāru