2021.gada 9. marts

Ēvalds

SIA “JK Namu pārvalde” valdes locekļa amatam pieteikušies seši pretendenti

SIA “JK Namu pārvalde” valdes locekļa amatam pieteikušies seši pretendenti

Noslēdzies konkurss uz SIA “JK Namu pārvalde” otro valdes locekli. Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis informē, ka uz šo amata vietu pieteikušies seši pretendenti. To vidū esot gan jēkabpilieši, gan no kaimiņnovada, gan Rīgas. Nākamnedēļ konkursa komisija sāks vērtēt pretendentus, pagaidām nav zināms, kad varētu tikt nosaukts konkursa uzvarētājs.

Jau ziņots, ka 2020.gada decembra sākumā Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis izsludināja konkursu uz vakanto SIA “JK Namu pārvalde” valdes locekļa amatu. Tā kā noslēdzoties konkursam uz šo vakanci bija pieteiciess nepietiekams pretendentu skaits, konkurss tika pagarināts līdz 2021.gada 12.februārim.

Tāpat arī vēstīts, ka pretendentiem izvirzītas vairākas prasības, tajā skaitā nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālo zinātņu (vadībzinībās, finansēs, ekonomikā) nozarē vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā. Tāpat arī tiek prasīta vismaz divu gadu nepārtraukta darba pieredze vadošā amatā, labas valsts valodas zināšanas un angļu valodas zināšanas tādā apjomā, kas ļauj lasīt un rakstīt. Pretendentam nepieciešama izpratne un zināšanas par jautājumu risināšanu, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas plānošanu un īstenošanu, administratīvo un finanšu vadību.

Jaunajam SIA “JK Namu pārvalde” valdes loceklim jāpiemīt pārliecināšanas, komunikācijas un argumentācijas prasmes, spēja formulēt un prezentēt viedokli, kā arī pēja pieņemt lēmumus īsā laika posmā paaugstināta riska apstākļos un uzņemties atbildību. No jaunā valdes locekļa tiek prasītas vairākas kompetences, piemēram pozitīvu attiecību veidošana un uzturēšana, orientācija uz attīstību,  stratēģiskais redzējums, plānošana un organizēšana. Tiek prasītas vēl arī vairākas citas prasmes.

Jaunā valdes locekļa alga noteikta no 2400-3000 eiro mēnesī.

Pretendentus SIA “JK Namu pārvalde” valdei vērtēs nominācijas komisija:  Guntars Gogulis - komisijas priekšsēdētājs; Natālija Dardete, Dace Gluha - komisijas locekles un eksperts (komisijas loceklis ar balsošanas tiesībām) Pēteris Dzalbe.

Atstājiet komentāru