2021.gada 22. janvāris

Austris

Konkursā uz SIA “JK Namu pārvalde” valdes locekļa amatu pieteikušies divi pretendenti

Konkursā uz SIA “JK Namu pārvalde” valdes locekļa amatu pieteikušies divi pretendenti

Noslēgusies dokumentu pieņemšana konkursā uz SIA “JK Namu pārvalde” valdes locekļa amatu. Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis informē, ka pieteikumus iesnieguši divi pretendenti, abi esot vietējiem no Jēkabpils.

Pretendentu izvērtēšana un jaunā valdes locekļa ievēlēšana paredzēta nākamā gada sākumā.

Jau ziņots, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis izsludināja konkursu uz vakanto SIA JK Namu pārvalde valdes locekļa amatu. Pretendentiem ir izvirzītas vairākas prasības, tajā skaitā nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālo zinātņu (vadībzinībās, finansēs, ekonomikā) nozarē vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā. Tāpat arī tiek prasīta vismaz divu gadu nepārtraukta darba pieredze vadošā amatā, labas valsts valodas zināšanas un angļu valodas zināšanas tādā apjomā, kas ļauj lasīt un rakstīt. Pretendentam nepieciešama izpratne un zināšanas par jautājumu risināšanu, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas plānošanu un īstenošanu, administratīvo un finanšu vadību.

Jaunajam SIA “JK Namu pārvalde” valdes loceklim jāpiemīt arī pārliecināšanas, komunikācijas un argumentācijas prasmes, spēja formulēt un prezentēt viedokli, kā arī pēja pieņemt lēmumus īsā laika posmā paaugstināta riska apstākļos un uzņemties atbildību. No jaunā valdes locekļa tiek prasītas vairākas kompetences, piemēram pozitīvu attiecību veidošana un uzturēšana, orientācija uz attīstību,  stratēģiskais redzējums, plānošana un organizēšana. Tiek prasītas vēl arī vairākas citas prasmes.

Jaunā valdes locekļa alga noteikta no 2400-3000 eiro mēnesī.

Tāpat arī vēstīts, ka pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvis Guntars Gogulis, izvērtējot kapacitātes pastiprināšanas iespējamību SIA “JK Namu pārvalde”, pieņēma lēmumu, ka tas varētu būt augstākā līmeņa vadītājs, kas tieši nodarbotos ar dzīvojamo fondu siltināšanas projektiem. Guntars Gogulis norāda, ka tas ir ilgstošs process un gatavošanās līdzekļu apguvei nākamajā plānošanas periodā ēku siltināšanai jāuzsāk laikus. Ņemot vērā šos procesus, nolemts, ka tas varētu būt augstākā līmeņa vadītājs, kas strādās ar māju siltināšanas projektiem. Vienlaicīgi jaunais valdes loceklis ne tikai nodarbosies ar šmāju siltināšanas projektiem, viņam būs vienlaicīgi jāpalīdz arī visos citos SIA “JK Namu pārvalde”darbos un slodze starp abiem valdes locekļiem būs jāsadala.

Atstājiet komentāru