2021.gada 24. janvāris

Eglons, Krišs, Ksenija

Izsludināts konkurss SIA "JK Namu pārvalde" valdes locekļa amatam

Izsludināts konkurss SIA "JK Namu pārvalde" valdes locekļa amatam

Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis izsludinājis konkursu uz vakanto SIA JK Namu pārvalde valdes locekļa amatu, liecina informācija pašvaldības mājaslapā jekabpils.lv. Pretendentiem izvirzītas vairākas prasības, tajā skaitā nevainojama reputācija, akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālo zinātņu (vadībzinībās, finansēs, ekonomikā) nozarē vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā. Tāpat arī tiek prasīta vismaz divu gadu nepārtraukta darba pieredze vadošā amatā, labas valsts valodas zināšanas un angļu valodas zināšanas tādā apjomā, kas ļauj lasīt un rakstīt. Pretendentam nepieciešama izpratne un zināšanas par jautājumu risināšanu, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas plānošanu un īstenošanu, administratīvo un finanšu vadību.

Jaunajam SIA “JK Namu pārvalde” valdes loceklim jāpiemīt pārliecināšanas, komunikācijas un argumentācijas prasmes, spēja formulēt un prezentēt viedokli, kā arī pēja pieņemt lēmumus īsā laika posmā paaugstināta riska apstākļos un uzņemties atbildību. No jaunā valdes locekļa tiek prasītas vairākas kompetences, piemēram pozitīvu attiecību veidošana un uzturēšana, orientācija uz attīstību,  stratēģiskais redzējums, plānošana un organizēšana. Tiek prasītas vēl arī vairākas citas prasmes.

Jaunā valdes locekļa alga noteikta no 2400-3000 eiro mēnesī.

Pretendentus SIA “JK Namu pārvalde” valdei vērtēs nominācijas komisija:  Guntars Gogulis - komisijas priekšsēdētājs; Natālija Dardete, Dace Gluha - komisijas locekles un eksperts (komisijas loceklis ar balsošanas tiesībām) Pēteris Dzalbe.

Pieteikumi pašvaldībā jāiesniedz līdz  21.decembrim.

Saistīta informācija: Plāno paplašināt SIA “JK Namu pārvalde” valdi

Atstājiet komentāru