2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

SIA "JK Namu pārvalde": Koplietošanas telpās jāievēro divu metru distance

SIA "JK Namu pārvalde": Koplietošanas telpās jāievēro divu metru distance

Lai pēc iespējas vairāk samazinātu iedzīvotāju risku saslimt ar Covid-19 vīrusu un mazinātu tā izplatību, valsts ir noteikusi striktākus ierobežojumus, kas attiecas uz uzturēšanos sabiedriskās vietās, tajā skaitā daudzdzīvokļu māju koplietošanas telpās. Savukārt Namu pārvaldes apkopēji gādā par to, lai šīs telpas tiktu dezinficētas. Namu pārvalde aicina bez nepieciešamības neapmeklēt kāpņu telpas, gaiteņus, ratiņu telpas, pagrabus, bēniņus, liftus, pagalmus, zaļo zonu, autostāvvietas un citas teritorijas, ko lieto visi mājas iedzīvotāji. Ja tomēr no to apmeklējuma nav iespējams izvairīties, jāievēro divu metru distance, savukārt, izmantojot liftu, vienā reizē var braukt tikai viena dzīvokļa iemītnieki.Tāpat ir ļoti svarīgi iespēju robežās neaizskart  koplietošanas virsmas, taču, ja tas notiek, tad pēc saskarsmes ar kāpņu margām, gaismas slēdžiem, durvju rokturiem un to kodu, kā arī liftu pogām, jāizmanto dezinfekcijas līdzekļi, salvetes un rūpīgi jānomazgā rokas.

Marta nogalē Jēkabpilī tika slēgti publiski pieejamie rotaļu un sporta laukumi, tāpēc brīvais laiks arvien vairāk tiek pavadīts mājās. Mudinām atturēties no svinību un citu pasākumu rīkošanas savā miteklī, savukārt attiecībās ar kaimiņiem ievērot distanci, sasveicinoties iztiekot bez rokas spiedieniem. 

Kāpņu telpās Namu pārvaldes apkopēji izmanto izsmidzināmos līdzekļus koplietošanas virsmu dezinfekcijai, savukārt mitrajai uzkopšanai - dezinficējošu mazgāšanas līdzekli ar aktīvo vielu nātrija hipohlorītu, kā arī hloru saturošas tabletes. Taču atgādinām, ka visdrošākais veids, kā sevi pasargāt no vīrusa, ir personīgās higiēnas ievērošana, jo kāpņu telpu dezinfekcijai, ņemot vērā to, cik daudz cilvēku tajās nāk un iet, ir īslaicīgs efekts. Būsim piesardzīgi un atbildīgi ikdienas gaitās, ar sapratni izturēsimies pret ierobežojumiem un novērtēsim apkopēju darbu!

Iveta Skolniece,

SIA JK Namu pārvalde sabiedrisko attiecību speciāliste

Atstājiet komentāru