2020.gada 7. augusts

Alfrēds, Fredis, Madars

Lielo pilsētu asociācijas prezidentūru pārņem Jēkabpils

Lielo pilsētu asociācijas prezidentūru pārņem Jēkabpils

Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) biedru pārstāvju – republikas pilsētu domju priekšsēdētāju – kopsapulcē ir apstiprināts LLPA jaunais prezidents – Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps (“Gods kalpot mūsu Latvijai”), informē asociācija. LLPA statūtos ir noteikts, ka rotācijas kārtībā biedrības prezidentūru pārņem nākamā pilsēta noteiktā kārtībā. Vakar notikušajā kopsapulcē LLPA prezidents – Jelgavas mērs Andris Rāviņš (ZZS) – nodeva prezidenta pilnvaras Krapam.

“Ir iesākti vairāki nozīmīgi darbi, kas ir jāturpina. Vēlu jaunajam prezidentam enerģiju, profesionalitāti, stingru mugurkaulu pārstāvot lielo pilsētu, mūsu iedzīvotāju, intereses Latvijā, reģionā un visā Eiropā. Atceroties mūsu sen izveidoto saukli “Ja sāp vienam, sāp visiem!” darboties kopā, lai neviens izaicinājums nav par lielu un kopā tiek paveikti ievērojami darbi valsts labā,” teica LLPA līdzšinējais prezidents Rāviņš.

Jaunais LLPA prezidents Aivars Kraps pauda apņēmību strādāt, pildīt izvirzītos uzdevumus, lai sasniegtu visus izvirzītos mērķus republikas pilsētu iedzīvotāju labā.

Sarunā ar Radio1.lv Jēkabpils mērs Aivars Kraps sacīja, ka LLPA vadība ir reglamentēta un viņš kā asociācijas prezidents paust viedokli vai rīkoties asociācijas vārdā var tikai pēc tam, kad tas saskaņots ar visiem pārējiem asociācijas dalībniekiem. Kraps piebilda, ka gads lielo pilsētu asociācijas vadībā dos lielāku iespēju piedalīties dažādos pasākumos, lai veicinātu pilsētu attīstību.

Biedrības prezidents atrodas amatā vienu gadu, ja vien biedru kopsapulce nenolemj citādi. Pēc termiņa beigām biedrības prezidents atbilstoši apstiprinātajam sarakstam nodod savas prezidenta pilnvaras nākamajam biedram.

LLPA dibināta 2001.gada 23.augustā, lai veidotu ciešāku sadarbību ekonomisko, saimniecisko kontaktu un kultūras jomā starp Latvijas lielo pilsētu pašvaldībām. LLPA biedri ir deviņas lielākās Latvijas pilsētas – Daugavpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Rīga, Ventspils, Valmiera un Jēkabpils.

Atstājiet komentāru