2020.gada 11. augusts

Liega, Olga, Zigita, Zita

Jēkabpils daudzdzīvokļu māju kāpņu telpas kļuvušas mājīgas un gaišas

Vairākās SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajās mājās beidzies koplietošanas telpu remonts. Namu pārvaldes ražošanas daļas vadītājs Ingus Geistarts informē, ka kāpņu telpas izremontētas šādās daudzdzīvokļu mājās: Krasta ielā 63,  Jaunajā iela 24 un 31c, Nameja ielā 1, Palejas ielā 9 un 13, Draudzības alejā 10. Gan sienām, gan griestiem notīrīts vecais krīta balsinājums, veikti špaktelēšanas, slīpēšanas, gruntēšanas un krāsošanas darbi. Nokrāsoti elektrosadales skapji, margas un ārdurvis. Jaunajā ielā 24, Nameja ielā 1 un Draudzības alejā 10 bez jau minētajiem darbiem nošpaktelēti un nokrāsoti arī sienu paneļi. 

Šobrīd, maija vidū, noslēgumam tuvojas darbi Palejas ielā 11, savukārt tuvākajā laikā plānots, ka remontēs koplietošanas telpas Rīgas ielā 190a.

Izrādot iniciatīvu, veicot uzkrājumus un aktīvi iesaistoties apsaimniekošanā, šo māju dzīvokļu īpašnieki ir ieguvuši gaišas, mājīgas un mūsdienīgas koplietošanas telpas. Tikai strādājot kopā mēs varam sakārtot savu vidi un uzlabot sadzīves apstākļus!


Foto:

Palejas ielas 13 kāpņu telpa pirms un pēc remonta.

Jaunās ielas 24 kāpņu telpa pirms un pēc remonta.

Atstājiet komentāru