2020.gada 24. septembris

Agris, Agrita

Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem šonedēļ notiek dzelzceļa caurbrauktuves remontdarbi

Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem šonedēļ notiek dzelzceļa caurbrauktuves remontdarbi

VAS "Latvijas dzelzceļš" no šodienas līdz piektdienai, 21.jūnijam, katru dienu no plkst.8 līdz 17 veiks balstu un laiduma kosmētisko remontu uz Daugavpils šosejas caurbrauktuvē zem dzelzceļa Krustpils-Jelgava pie Spuņģēniem,  informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā. Darbu laikā tiks slēgta Daugavpils šosejas viena josla ne vairāk kā 50 metru garumā.

Satiksme remontdarbu laikā tiks organizēta ar regulētājiem. Visu diennakti būs noteikts braukšanas ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā.

No plkst.17 līdz plkst.8 brauktuve tiks atbrīvota.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī "Latvijas valsts ceļu" mājaslapā "www.lvceli.lv" un navigācijas lietotnē "Waze".

Kompānija "Latvijas valsts ceļi" izveidota 2004.gada nogalē un pieder valstij. Uzņēmums pārvalda valsts autoceļu tīklu, administrē valsts autoceļu tīkla finansējumu un organizē iepirkumus valsts vajadzībām. "Latvijas valsts ceļi" pārvalda 20 081 kilometru valsts autoceļu.

Atstājiet komentāru