2021.gada 24. janvāris

Eglons, Krišs, Ksenija

Jēkabpils 2.vidusskolā pedagogam konstatēta saslimšana ar Covid-19, mājas karantīnā dosies astoņas klases

Jēkabpils 2.vidusskolā pedagogam konstatēta saslimšana ar Covid-19, mājas karantīnā dosies astoņas klases

Šodien saņemta informācija, ka Jēkabpils 2.vidusskolā mācību priekšmeta pedagogam konstatēta saslimšana ar Covid-19. Pedagogam noteikta izolācija, portāla Radio1.lv redakciju informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa. Pēc konsultācijām ar Slimību profilakses un kontroles centru, skolā tiek veiktas visas nepieciešamās preventīvās darbības slimības izplatības ierobežošanai.

Ņemot vērā, ka skolēni, ar ko strādāja pedagogs, šodien apmeklē skolu, tiek veiktas darbības, lai izolētu  astoņas klases no saskares ar citiem skolēniem. Skolēni strādā tikai savā klasē. Lai ierobežotu skolēnu kontaktu ārpus savas klases, mācību priekšmetu skolotāji nāks pie skolēniem, ievērojot visus noteiktos drošības pasākumus. Tāpat šīm klasēm ēdināšana tiek plānota atsevišķā laikā. 

Bet no rītdienas, 26.novembra, šo astoņu klašu skolēni dosies mājas karantīnā un turpinās mācības attālināti līdz 4.decembrim (ieskaitot). Skolēnu vecāki tiks informēti izmantojot mācību sociālo tīklu Mykoob.

Pārējo klašu skolēni mācības turpina tāpat kā līdz šim.

Komentāri (0-1/1)

  • Latvietis.
    25.11.2020 12:18
    Kā būs ar datoru nodrošināšanu un brīvpusdienām?

Atstājiet komentāru