2021.gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

JGB Bērnu literatūras nodaļā norisinājās konkursa sociālajās zinībās "Esi drošs!" fināls (FOTO)

Jēkabpils Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā notika konkursa sociālajās zinībās ,,Esi drošs!” fināls. Konkurā piedalījās 5.klašu skolēni no Jēkabpils pilsētas, Aknīstes, Jēkabpils, Krustpils, Salas un Viesītes novada skolām, informē JGB Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Ilona Švābe.

Konkursa mērķis: Veicināt izpratni un informētību par drošību internetā, pievērst uzmanību drošībai visos tās aspektos un attīstīt skolēnos radošās spējas, iemaņas informācijas meklēšanā un apstrādē.

Konkursu organizē - Sociālās un pilsoniskās  jomas mācību priekšmetu skolotāju apvienība un  Jēkabpils Galvenās bibliotēka.

Konkurss tika organizēts divās kārtās -  mājas darba sagatavošanā un klātienes konkursā. Mājas darbā skolēni uz A4 lapas uzrakstīja un atbilstoši noformēja piecrindi par drošību internetā. Konkursā klātienē Jēkabpils Galvenājā bibliotēkā skolēni sniedza atbildes uz jautājumiem par  sociālo zinību kursu.

Klātienes konkursa darbu vērtēšanas komisijā piedalījās visi skolotāji, kas sagatavojuši skolēnus dalībai konkursā. Skolotāji un Jēkabpils Galvenās bibliotēkas pārstāvji iesaistījās konkursa organizēšanas, novērošanas, labošanas, rezultātu apkopošanas darbā.

Konkursa uzvarētājus apbalvos ar  Goda rakstiem un atzinībām.

Foto: Ilona Švābe

Atstājiet komentāru