2020.gada 10. jūlijs

Lija, Olīvija, Odrija

Vēl var pieteikties konkursam „Izstāsti man savu pasaules stāstu”

Vēl var pieteikties konkursam „Izstāsti man savu pasaules stāstu”

Vēl līdz 15. oktobrim ikvienam jaunietim ir iespēja pieteikties radošo darbu konkursam „Izstāsti man savu pasaules stāstu”. Konkurss aicina Latvijas iedzīvotājus vecumā no 15 līdz 32 gadiem veltīt lielāku uzmanību attīstības sadarbībai - politikai, kuras mērķis ir nodrošināt cilvēka cienīgu dzīvi pasaulē. Attīstības sadarbība ir ne tikai solidaritāte un palīdzības sniegšana, bet arī stāsts par to, kā mēs dzīvojam. Ikkatrs ar savu rīcību var ietekmēt savas un citu valstu attīstību.

Latvija cieši sadarbojas ar pārējām Eiropas Savienības dalībvalstīm, atbalstot nabadzības izskaušanu un miera nodrošināšanu vairāk nekā 150 mazāk attīstītajās valstīs, tostarp pašlaik sniedzot humāno palīdzību konfliktā skartajiem reģioniem Ukrainā.

Konkurss tiek organizētsEiropas gada attīstībai ietvaros. Šī tematiskā gada mērķis ir aicināt Eiropas iedzīvotājus domāt un iesaistīties konkrēta jautājuma risināšanā.

Radošais darbs var būt esejas, video, dzejoļa, kolāžas vai pat dziesmas formā. Radošo darbu kopā ar pamatojumu gaidām līdz 15. oktobra plkst. 23.59 uz e-pastu: konkurss@prae.lv vai aicinām to publicēt sociālajos tīklos (Twitter, Facebook, Instagram), izmantojot mirkļa birkas #EYD2015 un #Pasaulesstasts.

Visradošāko un interesantāko darbu noteiks īpaši šim konkursam izveidota žūrija. Konkursa rezultāti tiks publicēti Eiropas gads attīstībai 2015 mājaslapā https://europa.eu/eyd2015/lv/tell-me-your-world-story  un Eiropas gads attīstībai 2015 Twitter kontā @Attist_sadarb līdz 30. oktobrim. Ar konkursa uzvarētāju un veicināšanas balvu ieguvējiem organizatoru pārstāvis sazināsies personiski.

Labākā darba autors, kas iegūs konkursa galveno balvu – ceļojumu uz kādu no Latvijas attīstības sadarbības partnervalstīm, un veicināšanas balvu ieguvēji tiks apbalvoti Eiropas gada attīstībai noslēguma ceremonijā novembrī.

Konkursu rīko Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un biedrība „Latvijas Platforma attīstības sadarbībai”.

Konkursa nolikumu skatīt: http://ej.uz/pasaules_stasts

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar Dagni Dāboliņu pa tālr. 67812241 vai rakstot uz  -  konkurss@prae.lv

Konkursa plakats

Atstājiet komentāru