2024.gada 22. jūnijs

Laimdots, Laimiņš, Ludmila

Aizsargdambja būvdarbi Jēkabpilī notiek pēc grafika

Aizsargdambja būvdarbi Jēkabpilī notiek pēc grafika

Aizsargdambja būvdarbi Jēkabpilī ir atsākušies un notiek pēc grafika. Pērnā gada beigās objektā izsludināts ziemas tehnoloģiskais pārtraukums. Šopavasar darbi ir atsākušies.

SIA "Jēkabpils PMK" būvdarbu vadītājs Jānis Dimants skaidro, ka pašlaik darbi notiek pēc grafika. Šādā objektā darbi parasti notiek no aprīļa līdz septembrim, kad upē ir salīdzinoši zemāks ūdens līmenis. Ņemot vērā tehnoloģiskos pārtraukumus, visu projektu plānots pabeigt līdz 2025.gada beigām.


Kā ziņots, 2023.gada rudenī Jēkabpils novada pašvaldība un "Jēkabpils PMK" parakstīja līgumu par Daugavas aizsargdambja pārbūvi par gandrīz 17 miljoniem eiro. No kopējām projekta attiecināmajām izmaksām 16 931 290 eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 14 391 596 eiro, 1 898 347 eiro valsts budžeta līdzfinansējums un 641 347 eiro pašvaldības līdzfinansējums.

Pilsētas aizsargdambis cieta plūdos, atsevišķās vietās tas tika izskalots un bija steidzami jālabo.


Iedzīvotāju ievērībai: būvniecības laikā aizliegts pārvietoties pa dambi!  

Iedzīvotājus lūdz ņemt vērā, ka Daugavas kreisā krasta aizsargdambja teritorija šobrīd ir būvlaukums, kurā tiek veikti būvdarbi. Līdz ar to iedzīvotājiem ir aizliegts staigāt un braukt pa aizsargdambi un Pļaviņu ielu! 


Lūgums iedzīvotājiem ievērot uzstādītās brīdinājuma un aizlieguma zīmes aizsargdambja pārbūves posmā un nepārvietoties pa dambi!

Ierobežojumu shēma.

Atstājiet komentāru