2020.gada 10. jūlijs

Lija, Olīvija

Aicina konkursam pieteikt Jēkabpils labāko tirgotāju

Aicina konkursam pieteikt Jēkabpils labāko tirgotāju

Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīko ikgadējo konkursu „Latvijas labākais tirgotājs 2019”, informē Jēkabpils pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa. Konkurss ir demokrātisks bezpeļņas pasākums, kura galvenie mērķi ir panākt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas kultūras paaugstināšanu, tirgotāju un krodzinieku profesionalitātes pieaugumu, kā arī popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus un to darbiniekus.

Konkursa dalībnieks var būt jebkurš Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmums. Vērtēšana notiek atbilstoši konkursa dalībnieku specifikai. Galvenās kritēriju grupas ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība un tīrība, speciālie piedāvājumi un informācija.

Konkursa uzvarētāji tiek noteikti vairākās grupās – aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, frizētavas un skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, restorāni, kafejnīcas, mājas virtuves, kafejnīcas-konditorejas, kafejnīcas-picērijas, kafejnīcas-veikali, bistro, krogi, ceļmalas krogi, mazie veikali, specializētie veikali, veikali, lielveikali un tirdzniecības centri.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība, kopš 2015.gada sniedz iespēju pilsētas iedzīvotājiem balsot un ieteikt labākos uzņēmumus pilsētā. Līdz šim laureāta titulus konkursā ir ieguvuši SIA “VAM” suši bārs “Sakura”, SIA “Forevers” veikals, SIA “Margret” kafejnīca “Gaļas nams”, SIA “Mimoza”, savukārt pagājušajā gadā – Jēkabpils pilsētas DUS „CIRCLE K”.  

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus arī šogad aktīvi piedalīties aptaujā un līdz 1.septembrim izvirzīt savus labākā tirgotāja titula pretendentus Jēkabpilī.

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt pretendentus uz e-pastu san@jekabpils.lv vai Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājas lapā sadaļā “Aptaujas”.

Pēc aptaujas rezultātu apkopošanas informēsim par konkursa otrajai kārtai izvirzītajiem pretendentiem.

Atstājiet komentāru