2019.gada 10. decembris

Guna, Judīte

Jēkabpils sporta halles jaunbūvei spāru svētki

Jēkabpils sporta halles jaunbūvei spāru svētki

Šonedēļ Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles jaunbūvē samontētas beidzamās jumta konstrukcijas un plānotās ēkas augstākajā vietā pakārts vainags, kas simbolizē spāru svētkus.

SIA “LC Būve” valdes loceklis Sandis Dzērvītis informēja, ka pilnībā ir pabeigti halles ēkas pamati, kā arī ārējie tīkli. Saliktas visas nesošās ēkas konstrukcijas un patlaban uzsāktas pārbaudes, tiek pārbaudīti skrūvju nospriegumi. Būvnieki nesen uzsākuši hokeja halles sienu un jumta izbūvi, kā arī ūdensvada un kanalizācijas izbūvi. Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps: "Prieks, ka halles būvniecības darbi norit saskaņā ar plānoto grafiku un pat ātrāk. Pašvaldība ir pārliecināta, ka uzņēmums atbildīgi realizēs multifunkcionālās halles projektu noteiktajā termiņā."
Kā vēstīts jau iepriekš, hallē atradīsies divi pilna izmēra laukumi, kas ir atbilstoši gan volejbolam, gan basketbolam, gan florbolam. Hallē atradīsies arī ledus halle. Tāpat būs pieejama trenažieru zāle. Tiks labiekārtota arī teritorija, izveidoti un sakārtoti stāvlaukumi. Projektu realizē: A/S “PANEVĖŽIO STATYBOS TRESTAS”, SIA “ARMS group” un SIA “LC Būve”. Multifunkcionālā halle aptvers plašu sporta aktivitāšu kompleksu. Projekta kopsumma paredzēta  13 485 622, 00 EUR (ar PVN) apmērā, no tā  pašvaldības līdzfinansējums 179 453, 00 EUR, aizņēmums no Valsts kases 11 706 169,00 EUR un 1 600 000,00 EUR valsts finansējums no Izglītības un zinātnes ministrijas. Halles atrašanās ir Brīvības ielā 289b, iekļaujoties kopējā infrastruktūrā ar Jēkabpils stadionu.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no SIA "LC Būve" arhīva

Atstājiet komentāru