2020.gada 10. jūlijs

Lija, Olīvija, Odrija, Olivers

Jēkabpils autobusu parka apgrozījums tuvojas pieciem miljoniem eiro

Jēkabpils autobusu parka apgrozījums tuvojas pieciem miljoniem eiro

Pašvaldību SIA "Jēkabpils autobusu parks" apgrozījums 2018.gadā bijis 4,771 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Pārvadātāja apgrozījums pērn, salīdzinot ar 4,15 miljoniem eiro 2017.gadā, audzis par 15%. Autobusu parka vadība norāda, ka apgrozījums palielinājies, pateicoties aktīvai dalībai cenu aptaujās un konkursos.

Savukārt peļņa ir kritusies vairākas reizes, pagājušajā gadā sasniedzot vien 166 648 eiro, salīdzinot ar 465 283 eiro vēl pirms gada.

Viesītes, Salas, Jēkabpils, Krustpils, Aknīstes novada un Jēkabpils pašvaldībām piederošā uzņēmuma vadība gada pārskatam pievienotajā vadības ziņojumā norāda, ka katru dienu pārvadātāja pakalpojumus izmanto 8715 pasažieru, un pārvadājumi tiek nodrošināti Jēkabpilī, Pļaviņu novadā, Zemgales un Latgales plānošanas reģionos. Tāpat tiek nodrošināti komercpārvadājumi Latvijā un Baltijā atkarībā no privātpersonu vai juridisko personu pieprasījuma.

Šogad, līdzīgi kā iepriekš, "Jēkabpils autobusu parks" plāno ieguldījumus tehniskās bāzes atjaunošanā.

Uzņēmums pagājušajā gadā, līdzīgi kā iepriekš, nodarbinājis 174 cilvēkus. SIA "Jēkabpils autobusu parks" vada Jānis Ščerbickis.

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Atstājiet komentāru