2020.gada 30. marts

Igmārs, Ilgmārs, Nanija

Jauna adrese SEB bankas filiālei Jēkabpilī: Vecpilsētas laukums 3A

Jauna adrese SEB bankas filiālei Jēkabpilī: Vecpilsētas laukums 3A

Pirmdien, 5. martā "SEB bankas" filiāle Jēkabpilī uzsāks darbu jaunās, mūsdienīgās un klientiem ērti pieejamās telpās Vecpilsētas laukumā 3A. Līdzšinējā adresē A. Pormaļa ielā ielā 11 klientus apkalpos līdz 2. marta darba dienas beigām.

"SEB bankas" Jēkabpils filiāles vadītājs Kaspars Čanders informē, ka, sākot darbu jaunā vietā, mainīsies arī "SEB bankas" Jēkabpils filiāles darba laiks. No 5. marta filiāle ceturtdienās strādās nedaudz ilgāk – no pulksten 8.30 līdz 18.30, bet piektdienās – no pulksten 9.00 līdz 15.00. Pārējās darba dienās filiāle strādās no 9.00 līdz 17.00.

Pārceļoties uz jaunajām telpām, mainīsies arī filiāles darba saturs. Turpmāk filiāles darbinieki veltīs vairāk laika klientu konsultēšanai par savu finanšu pārvaldīšanu. Filiāles darbinieki vairs nepiedāvās ar skaidru naudu saistītos pakalpojumus. Izņemt vai iemaksāt skaidru naudu klienti varēs, izmantojot filiāles telpās pieejamo bankomātu, turklāt tas būs pieejams arī ārpus bankas darba laika. Vēl viens skaidras naudas iemaksas un izmaksas bankomāts pieejams tirdzniecības centra “Sēlija” telpās.

Tāpat filiāles telpās klientiem būs pieejams internetbankas terminālis.

Kaspars Čanders norāda, ka pārcelties uz jaunām telpām izlemts vairāku iemeslu dēļ, pirmkārt, bankai bija nepieciešamas telpas, kas atrodas ēkas pirmajā stāvā, lai tās būtu ērti pieejamas jaunajām māmiņām ar bērniem ratiņos un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ratiņkrēslos. Otrkārt, bankas klientiem bija nepieciešams ērts automašīnu stāvlaukums. Telpas Vecpilsētas laukumā 3 atbilst visām šīm prasībām.

K.Čanders: “Redzam, ka ikdienas norēķinu veikšanai klienti aizvien labprātāk izvēlas elektroniskos kanālus – internetbanku, bankomātus vai, sazinās ar banku pa tālruni. Tas ir ātrāk, lētāk un ērtāk. 99% norēķinu jau šodien notiek internetbankā un citos elektroniskajos kanālos, un mazāk par 1% norēķinu tiek veikti filiālēs.

Uz filiāli cilvēki nāk, lai risinātu jautājumus, ko nevar veikt attālināti, piemēram, tās ir konsultācijas kreditēšanas jautājumos, kad ir nepieciešamība iegādāties jaunu mājokli vai remontēt esošo dzīvesvietu, iegādāties auto līzingā, saņemt kredītu patēriņam vai arī piesaistīt finansējumu sava uzņēmuma attīstībai.

Uz konsultāciju formātu pārgājušas nu jau 14 no 26 "SEB bankas" filiālēm visā Latvijā.”

Kaspars Čanders sacīja, ka vēsturiskās, vēl no Latvijas brīvvalsts laikiem saglabātās bankas mēbeles, kas atrodas filiāles klientu zālē A. Pormaļa ielā, tiks atdāvinātas Jēkabpils vēstures muzejam.

"SEB bankas" Jēkabpils filiāles vadītājs piebilda, ka atteikšanās no norēķiniem ar skaidru naudu atbilst jaunākajām tendencēm banku darbā un filiāles darbiniekiem sniedz plašāku iespēju darbam ar klientiem.

Tiekamies SEB bankas filiāles jaunajās telpās!
 

Atstājiet komentāru