2024.gada 29. aprīlis

Laine, Raimonds, Vilnis

BK „Jēkabpils” gūst 100 punktus uzvarā pār „OC Limbaži”

Trešdien, 6. oktobrī, Limbažu 3. vidusskolā risinājās “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas spēle starp BK “Jēkabpils” un “OC Limbaži” komandām. “Lūši” savā otrajā sezonas mačā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 100:78. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Mikus Sokolovs, viņš sakrāja 24 punktus un izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, informē BK "Jēkabpils" sabiedriskās attiecības..

Jau cīņās pirmajās minūtēs viesi paņēma spēles vadības grožus savās rokās, un tie tur tā arī palika līdz pat mača beigām. Pirmo ceturtdaļu “lūši” noslēdza ar 16 punktu pārsvaru (24:8), nākamos divus posmus abas komandas aizvadīja līdzīgi, bet noslēdzošajā ceturtdaļā viesi palielināja savu pārsvaru līdz 22 punktiem. Ar skaistu tālmetienu 100. punktu jēkabpiliešiem guva Sandis Bēts, un spēle “lūšiem” noslēdzās ar panākumu - 100:78.

Visvairāk punktus spēlē guva Mikus Sokolovs, Lauris Bērziņš un Sandis Bēts. Mikus uzvarā ieguldīja 24 punktus (3p. – 5/8, 1p. – 7/8) un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, Lauris komandas bilancei pievienoja 21 punktu (2p. – 7/9), bet Sandis izcēlās ar 20 punktiem (2p. – 6/7), septiņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Pēc spēles BK “Jēkabpils” treneris Artūrs Brūniņš atzina, ka, lai gan tika izcīnīta uzvara, ne visus trenera dotos uzdevumus komandai izdevās izpildīt: “Bija iztrūkumi “garajā galā” [nespēlēja Jurijs Aleksejevs, Roberts Mednis un Rihards Strauts], bet mani priecēja, kā Reinis [Ermansons] tika ar savu darbu galā. Kaut kur varbūt mums emocijas mazliet patraucēja, lai tā uzvara būtu pārliecinošāka. Man patika, kā jaunie lēnām sāk iejusties sastāvā, bet darba vēl ir ļoti daudz. Labi, ka šodien varējām daudz ko pamēģināt, redzēt savas kļūdas, ko nākamajās spēlēs jau varēsim pieslīpēt.”

“Ramirent” Nacionālā Basketbola līga, Limbažu 3.vsk., 6.10.2021.
BK “Jēkabpils” - “OC Limbaži” 100:78 (24:8, 26:27, 24:24, 26:19)
BK “Jēkabpils”: Sokolovs 24 (3p – 5/8, 1p – 7/8, 7ab), Bērziņš 21 (2p - 7/9), Bēts 20 (2p - 6/7, 7ab, 4rp), Večens 14 (7rp), Vīņauds 11 (8rp), Koļesinskis 6, Ermansons 4, Ivanovs.

BK “Jēkabpils” “Ramirent” NBL divās spēlēs ir guvis divas uzvaras. Nākamais mačs “lūšiem” arī ir gaidāms izbraukumā – 15. oktobrī plkst. 19.30 jēkabpilieši Valkā tiksies ar “VEF BA Valkā” komandu.

BK „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils novada pašvaldība, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA „Mikor”, SIA „Astarte-Nafta”, SIA „Hektors”, Jēkabpils sporta centrs, „Drukas Nams”, „Apdruka24.lv”.